Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A nyers csirkemellfilé kibír...

A nyers csirkemellfilé kibír egy napot a hűtőben? Nejlonzacsiban vagy abból kivéve tányéron?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
friss? Vagy mikor vetted?
2022. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
HA frissen vetted, akkor igen, de a zacskóból kivéve, tányéron müanyag fóliával lefedve.
2022. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kibír. Nálam egyébként is mindig legalább egy napig hűtőben van jó kis pácban. Ha valamiért sietek és nincs rá időm nem lesz olyan finom puha szaftos, úgyhogy nagyon ajánlom, hogy ilyen hasznosan használd ki a hűtőben töltött idejét!:)
2022. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
3-as: Azért van különbség pácolt és nyers hús között :D Kérdező, fogadd meg a tanácsot, pácold be, csak jobb lesz tőle.
2022. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már késő. Azért kérdeztem, mert zacsiban raktam be egy éjszakára.Reggel ahogy hozzáfogtam, szaga volt.

Pedig úgy emlékszem, volt már így zacskóban hús egy napot a hűtőben, és nem lett semmi baja.

Ráadásul ez valóban egy éjszakát volt csak. Estétől reggelig.

Tehát kíváncsi voltam, már eleve szagos lehetett mikor hozták-Tescoból rendeltük-, vagy én szúrtam el a tárolását.

2022. febr. 22. 23:12
 6/18 simad ***** válasza:
46%
Zacskó nem támogatott. A zacskót felejtsd el
2022. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
#2 " zacskóból kivéve, tányéron müanyag fóliával lefedve." Elárulnád, hogy a hus szempontjábol mi a különbség a kettö között szerinted??? (Ha van vákuumos foliahegesztöd akkor az a legjobb.)
2022. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért egy éjszaka miatt csak nem zacskóznám be olyan gondosan, hogy vákumosan, meg lehegesztve. :)
2022. febr. 23. 00:07
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
#8 Miért nem? Nem ér annyit a biztonságod? (Akkor meg minek tetted fel ezt a kérdést????????)
2022. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Ezért nem mereknék rendelni húst meg hasonlót. Jobb ha én magam választom ki. Semmi baja nem kellett volna higy legyen ha friss lett volna. Mi sokszor bontjuk fel úgy a lefóliátott húst hogy utána a másik felét 2 nap múlva csináljuk meg.

De olyat veszünk amin van dátum, plusz a színét is látni lehet. Vagy olyan hentestől akiben megbízunk hogy nem ad el rosszat.

2022. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!