Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A füstölt húsok, mint pl....

A füstölt húsok, mint pl. ezek szobahőmérsékleten elállnak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2022. márc. 30. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg hüvös (10 fok alatti) kamrában vagy spájzban igen, szobahömérsékleten a benne lévö zsírtartalom elkezdhet avasodni, ami ugyan nem árt az egészségnek, de az íze nem jó többé.

De ha nem alapos a sózás/füstölés, akkor csak hütöben tárolható.

2022. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minimum egy spájz jobb lenne.
2022. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 1-es!


Jobb lenne...de sajnos nincs.

2022. márc. 30. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűtő sincs?
2022. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Meddig akarod tartani? Húsvétig szerintem hütöben is elvannak.
2022. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van hűtő, de nem kívánom használni, így tehát gyakorlatilag nincs (olyan, amit használnék). Az okáról nem szeretnék írni.


Amíg el nem fogyasztom :) Nem húsvétra való felraktározás / eltárolás a cél, a kötözött sonka linkjét nem azért tettem közéjük. Ha a sonkát nézem (tehát 1,3 kg-ot), akkor mondjuk 2 hónap alatt könnyen elfogy. Ennyi ideig pedig 1-es hozzászólásából, ill. a kérdés feltétele óta eszembe jutott hallott információból el kell, hogy álljon gond nélkül (avasodás nélkül), amennyiben rendesen van füstölve vagy sózva.

2022. márc. 30. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg tényleg el kellene állnia, a kérdés, hogy mennyire rendes a füstölés.

Nem tudom - nem néztem meg annyira az oldalt , van-e esetleg lehetöség kisebb darabot venni, az is megoldás lehetne.

Esetleg kérdezz rá itt, biztos vannak, akik ismerik ezt a céget.

2022. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
6. Igen, elvileg így is el kell hogy álljon, mert még kint sincsenek olyan melegek.
2022. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!