Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc Ketchup, Majonéz,...

Kedvenc Ketchup, Majonéz, Mustár fajtád? markád?

Figyelt kérdés
Melyik szerinted a legfinomabb!!!!
2022. ápr. 7. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nehéz kérdés!


Ketchup: Heinz az abszolút kedvenc nálam, de egyébként a német áruházak saját termékei is egészen ízesek. Valamint van még egy Chilis ketchup ami házi és egy chilis webshop terméke.


Majonéz: Nem vagyok válogatós, de ne legyen nagyon tojásos, mint a Hellman's. Illetve nagyon savanyú se. Light verziót szoktam nézni, mert nagyon sok benne a kalória.


Mustár: Igazából nagyon sok félét szeretek. Heinz, Globus, Hagyományos üveges Univer, Dijoni, Mézes, Angol.. Attól függ, hogy éppen mihez eszem.

2022. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ketchup: Lidl-ös bazsalikomos

Majonéz: Globus

Mustár: Univer, de az édeskésebb bajor mustárokat is szeretem

2022. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majonézből nálam csak a Heinz, mustárból leginkább Globus vagy Univer. A ketchupot nem szeretem, így arról nem tudok nyilatkozni.
2022. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül majonézben vagyok válogatós, a Hellmans a kedvencem.
2022. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 franciasrac ***** válasza:
100%

Mindig kézzel készített otthon!

Ha Dijonba megyünk barátokhoz akkor lehet hogy ott vegyünk egy-egy tubust de kb annyi

2022. ápr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ketchup: Globus, Globus csípős, Heinz Hot Chilli


Majonéz: Hellman’s (vegán)


Mustár: Univer tubusos

2022. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Globus ketchup, univeres ketchup palackban

A többit nem szeretem

2022. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak a Globus A majonéz, pedig rengeteg félét próbáltam mert nagyon sok fogy (szinte mindenre teszek), hátha egy olcsóbb is jó lenne, de sajnos egyik sem hasonlít rá és ennek az ízvilágát szeretem.

Kechapos egyáltalán nem vagyok, abból mindig minimálisat csöppentek ha egyáltalán eszem. Párom a Heinz, Kania (Heinz utánzat), Univer és Globus-t eszi. Legutóbb akció miatt Kalocsait vettem. Na ez a legfinomabb mind közül szerintem.

Mustárból mindegyik jó szerintem, de inkább a Globus mint az Univer. De ebből pl.a Penny-s poharast is szeretem. Ezt a szószt esszük a legritkábban a 3 közül.

2022. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ketchup: Globus, Univer, Felix, Heinz.


Majonéz: Univer, Globus, Heinz, Hellmann's.


Mustár: Globus, Univer, Heinz, Dijoni mustár, Mustármagos mustár, Mézes mustár, Tormás mustár, Bajor mustár.

2022. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt a ketchupot keresném, amit a mekiben (meg még 1-2 hamburgeresnél találkoztam vele) használnak. Nagyon sajátos íze van, de kereskedelmi forgalomban sosem találtam még ilyet.
2022. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!