Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy spóroltok az élelmiszeren?

Hogy spóroltok az élelmiszeren?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 10:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy meg sem veszem. 🤐😐😒
2022. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre nehezebb spórolni. Eddig még lehetett, de mostmár az akciós ár is annyi, vagy több, mint eddig a teljes ára volt a termékeknek. Azért igyekszem figyelni az akciókat és mindig akkor venni meg valamit, amikor olcsóbb. Vannak termékek, amikről lemondtam, vagy kevesebbet veszek belőle. Igyekszem a saját márkás termékek közt vásárolni, pl az Aldi, Lidl dolgok általában vannak olyan jók, mint a márkás termékek és nagyobb a kiszerelés is. Próbálok több napra főzni és minden alapanyagot felhasználni. Pl kenyér helyett zsemlét, kiflit veszek, mert az biztos elfogy és kevesebbe is kerül.
2022. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

pontos menütervezés, és az alapján vásárolok

illetve friss helyett fagyasztott zöldséget veszek

2022. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy nem dobok ki semmit, mindent felhasználok. Csak annyit vásárolok, amennyire szükség van, az esetleges maradékot átalakítom vagy megeszem úgy, ahogy van, illetve nagyobb adag esetében - a kenyér, stb is idetartozik - lefagyasztok, amit csak lehet. És a hiedelmekkel ellentétben gyakorlatilag mindent lehet fagyasztani, megfelelö módszer és megfelelö felolvasztás mellett nem lesz minöségromlás.
2022. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Eddig naponta, kétnaponta vásároltam, mindig aktuálisan a főzéshez. Nyilván alapvető dolgok mindig voltak itthon.

Most megnézem az akciós újságokat, előre tervezek egy hétre, és szombat reggel sokan elmegyek több helyre vásárolni, ha érdemes.

Bár most az akciós árak is magasabbak, mint pár hónapja akció nélkül

2022. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Tervezés + minimalizálni a kidobandó kaját, vagy alapanyagot. De ezt a tervezéssel befolyásolni lehet.


Ahogy a többiek is írják, nem kell hatalmas mennyiségeket bevásárolni, pl. azért, mert annyira akciós... Vagy ha veszel, akkor feldolgozottan, félig feldolgozottan lefagyasztani.

2022. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
30%
Itt az ideje a fogyókúrának :)
2022. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Húst nagyobb mennyiségben vásároltam januárban félegyházi vágóhíd boltjában.

Így csirke hús veszek, hentesnél, meg darálthúst.

Rengeteg mirelit, brokkolit karfiolt, gyökér zöldséget eszünk. Jó árban vannak, sok is kijön belőle.

Száraztészta helyett sokszor van nokedli, csipetke Tojásunk mindig van eladásra is, 16 pipi rendesen tojik :D


Figyelem az akciókat, lidl plusz kártya szuper.


Meg nem rendelünk, nincs menüzés. Nincs mirelit dino meg ilyen olyan félkész rip rop. Amit lehet elkészítek magam. Pár havonta mekizünk, vagy ha kirándulunk akkor étteremben eszünk.

Ami nálunk megy nagyon, sok fogy a friss gyümölcs,meg rengeteg savanyúság, befőttek. A saját elfogyott már, kisebbik fiam megeszik egy üveg uborkát egy nap alatt.

2022. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Én pont fordítva làtom.mint az elözö ha magam készítem a fasírtot jòval dràgàbb mintha veszek a lidl be egy akciòs mirelitet. Ha spòrolàsi szempontbòl nézzük.


Magam készitek vajat mikor meglàttam 600valamennyi a legolcsobb ahol szoktam venni.

2022. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Itt a vaj receptje. Hàtha valakinek hasznos ilyen àrak mellett

2022. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!