Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen cukormentes tejcsokikat...

Milyen cukormentes tejcsokikat ismersz? Melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés
Sajnos fél éve IR-es lettem, csinálom a diétát, de néha hiányzik a csoki íze. Az étcsokit nem szeretem, a fehér pedig nem adja vissza az "élményt", ezért keresek cukormentes tejcsoki fajtákat. Szerencsi, Stühmer, néhány kézműves és Choceur amit találtam eddig, ezek finomak voltak, de jó lenne ha lenne még pár más opció. Mindegy, hogy ízesített vagy sima, de leginkább táblás (10 dkg-s) csokit keresek, mondjuk 1300-1500 ft/tábla alatt. Semmilyen édesítőszerre nem vagyok érzékeny, szóval az nem szempont, mi van benne (eritrit, maltit stb.)

2022. ápr. 17. 19:12
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem a Frankonia cukormentes csokik ízlenek a legjobban. Itthon csak a Müllerben láttam.


Ha beírod a keresőbe, hogy "Frankonia no sugar added" kiadja, milyen fajták vannak.


Esetleg nézz szét egy reform boltban vagy én még az Auchan cukormentes részlegén szoktam keresgélni.

2022. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milkának finomak a cukormentes változatai. Müllerben láttam csak eddig.
2022. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyiból szempont, hogy mi az édesítőszer, hogy egyedül a maltittal van hagyományos, megszokott édes íze a dolgoknak. Az összes többi kellemetlenül “édesítőszeres”, azaz mellékíze van, utóíze van, nem elég “testes”, hidegérzetet kelt stb.

Maltitol van a Stühmeren, Choceur-ön kívül a Belgian cm tejcsokijában ( [link] ), meg a sima Torrasban (mert van steviás Torras is). A Torras szerintem a legolcsóbb, bár csak 75g egy tábla, de van mandulás, mogyorós is és szerintem az étcsokijai sem rosszak, különösen a gyümölcsösek.

Ami meg nem táblás csoki, hanem csokidarabos keksz, de nagyon finom, az ez: [link] Nálunk erre a cukrot evők is rájárnak, nagyon ajánlom!

2022. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztam mindenkit.:)
2022. ápr. 17. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a torras csokikat szeretem.
2022. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm IR-es, ő a Wawel tejcsokit szereti nagyon.
2022. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg a Wavelt kihagytam, de az is finom, Pennyben még egész olcsó is.:)
2022. ápr. 18. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy a Lindt-nek is van maltitolos tejcsokija! Akkor tuti az a legfinomabb. :) [link]
2022. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!