Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legolcsóbb trappista...

Melyik a legolcsóbb trappista sajt?

Figyelt kérdés

Az egyetlen étel, amit (szinte) minden nap fogyasztok, és nem tudok úgymond "lemondani" róla. Pedig lassan ott tartunk, hogy 10 dkg trappista sajt 500 forint lesz. :(


Ti hol szoktátok venni? Üzlet, márka, minőség nem számít...



2022. ápr. 28. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Az Aldi Milfina sajtja, ami tulajdonképpen Tolle gyártmány és jó minőségű, 125 grammos szeletelt 415 Ft. A 70 dekás 1969.
2022. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Auchanban szoktunk venni egy guriga sajtot, kb. 1,3 kiló körül szokott lenni a tömege. Több gyártmány is szokott lenni, a legolcsóbb a háború kitőrése elött 1800-2000 Ft. között volt kilogrammonként.
2022. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a penny-s sissy felezett 700g-os a legolcsóbb érdemes várni akciót mert akkor 1400 ft körül van. Nekem ízlik is, szóval mindig ezt veszem ha le van árazva.
2022. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyrészt a Sissy-t akartam írni én is, másrészt még a Riska is elég olcsó akciósan. Én nem tudom ki hol él és vásárol, én ezeket a sajtokat akciósan jelenleg 1600-1700 Ft/kg áron szoktam venni. Tegnap pl.a Tescoban vettem 1700 Ft/kg áron füstölt Edami sajtot, finom, 40%-os leértékeléssel (nem sárga címkés, még 1 hét van a lejáratukig, de a nagyobb részét egyébként is lefagyasztottam.
2022. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Ha 500 ft-ért látod, akkor vegyél inkább minőségi osztrák vagy olasz sajtot..


Aldiban a grana padano kerül kb. ennyibe - de abból 2 dekában több íz van, mint 10 deka trappistában....


Vagy ott az osztrák Gmundner Berg / ERzerzog Johann sajt (499 ft/10 deka) - valódi ízes sajt, érlelt, nem ilyen 24-órás, mint a trappista....

2022. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!