Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy boltban vett éretlen...

Egy boltban vett éretlen avokádó kb. mennyi idő alatt érik meg?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Változó (gondolom függ a fajtájától is), úgy vettem észre, hogy átlagosan 5 nap.
2022. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 nap. Vagy 3, esetleg 4, 5, vagy 6, sot 7. Lehet h. mar aznap elkezd rohadni.


Szerinted minden bolt avokado-beszallitoja ugyanonnan, ugyanolyan erettsegu avokadot hoz es ugyanannyi ideig is tartja oket a polcon?

2022. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nagyban függ attól, mennyire érett vagy éretlen, másrészt hogyan tárolták számmítás közben, meg milyen helyen próbálod utóérlelni.


Meg az így `megérett`avokádó soha nem lesz olyan jó, mint amit már éretten veszel. Illetve nagyon sokszor nem érik, hanem rohad.

2022. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én vettem már éretten avokádót, és többször fürödtem be vele, mert belül szétrohadt. Itthon még nem volt ilyesmire példa.
2022. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!