Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fogyasztott valaki mostanában...

Fogyasztott valaki mostanában a budapesti Pipacs pékségből?

Figyelt kérdés

Szép honlapjuk van, amin még a kenyerek elkészítését is lefotózták, de az árakat valamiért nagy titok övezi. Egy 2016-os bejegyzés 1400 forint körüli árakat említett. Vajon ez mostanra mennyire kúszott fel?

Tud valaki konkrétumot? Engem speciel a mazsolás kenyér ára érdekelne, ill. a péksütiké.



2022. máj. 5. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráció után sem látszanak az árak?
2022. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok pontos árakat de én ettem onnan. Magyar bajnok a gyökérkenyerük. Nyilván ezt a minőséget meg kell fizetni. A helyedben felhívnám és megkérdezném
2022. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, elmentem a MOM Biopiacra és ott is árulnak. Sajnos, pont azt nem, amire fentem a fogam, vagyis mazsolás kenyér nem volt és péksütiket se hoztak (nem is szoktak az eladó elmondása alapján). Azért vettem diós kenyeret 2190 forintos áron, valamint négy magvas kenyeret 1090 forintért. Bár a diós kenyérben volt minden bizodalmam, meglepő módon a négy magvas kenyér sokkal jobban ízlett. A többi kenyér is hasonlóan drága, olyan 1900 v. 1600 forint körüli.
2022. máj. 14. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
#3. A gyökérkenyér az mit jelent? Milyen gyökér? Köszi.
2023. jan. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!