Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pöttyös túró rudival járt más...

Pöttyös túró rudival járt más is így?

Figyelt kérdés

Vettem a lidl-ben egy LEZÁRT túró rudis csomagot amiben 5 db sima turó rudi volt. Kinyitottam a csomagot, kivettem az első 2 rudit és mindkettő csomagolása nyitva volt és össze volt kenve csokival meg túróval.

Széttéptem a csomagolásokat, az egyik csak simán össze volt törve és hiányzott a csoki bevonat az egyik végéről, a másik pedig úgy volt betéve a csomagolásba, hogy az egyik összetört fél fordítva volt betéve, azaz a csokival bevont vége volt középen, tehát alapból összetörve csomagolták el. Gondolom, hogy a gyárban csomagolhatták mivel az 5 rudit összetartó csomagolás teljesen le volt zárva.


Ez mi? Mit művelnek ebben a gyárban, hogy így adnak ki termékeket?


2022. máj. 5. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

“ nyitva volt és össze volt kenve csokival meg túróval.”


Biztos, hogy csokival? És biztos, hogy túróval? Egész biztos vagy benne?

2022. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Hahaha :) kaki meg ....még vmi
2022. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem úgy érti a kérdező, hogy félbe volt törve egy rudi és az egyik fele meg volt fordulva tehát a vége került középre. Az mondjuk a csomagoláson belül tényleg nem tud megfordulni.
2022. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg géppel csinálnak mindent, láttam a filmet. Szóval nem értem, mi történt, de én sem enném meg.
2022. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Elszúrták a selejtezéskor. Normál esetben az ilyesmi a kukába megy egyből.


A kérdésre válaszolva, hál istennek nem történt velem eddig ilyen.

2022. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

mostanában láttam hogy keresnek a gyárukba egyszerűbb munkaerőt napi bejelentéssel [link]

lehet hogy tőlük származnak ilyesmi gondok

2022. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!