Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 2 napja kiderült,hogy gluten...

2 napja kiderült,hogy gluten érzékeny vagyok. Tegnap reggel még sima lisztes kenyeret ettem, lehetséges hogy emiatt ma még puffadt a hasam ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
igen
2022. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is
2022. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Miért pontozzátok le első válasz Adót?
2022. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.


Hetekig, akár hónapokig is eltarthat mire a beleid összeszedik magukat és 100%on működnek. Attól függ, mennyire súlyos az állapotod, és mióta áll fenn.



(Anyukám három éve tért át a glutén diétára, előtte évtizedekig emésztési gondjai voltak. A végén annyira rossz állapotban volt, hogy már állandóan alvadt vért kakilt. Az orvos nem igazán foglalkozott vele. A glutén érzékenység is vlcsak véletlenül, egyik barátnőm által került be a tudatába, és magára ismert, amikor a barátnőm mesélte a tüneteit. Irtózatos fájdalmai voltak többek között. Amikor áttért a glutén mentes étrendre, azt mondta hogy a tünetei kb napokon belül enyhültek, de a teljes gyógyulás állapota csak hónapokkal később jött el.)

2022. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Köszönöm

Fuuu szegény anyud ez nagyon durva

És az orvos hozzáállása is !!!!

2022. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél évig tartott, mire végre normalizálódott az emésztésem, de elég egyetlen véletlen hiba és görcsölök mint a franc, plusz napi 2-4 görcsös-meghalós hasmenés az ára.
2022. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!