Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik lassan egy kilóèrt vesznek szeletelt kenyeret ezer forintért? Amikor van olcsóbb is!

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 20:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Rossz kategória valaki jelentse!
2022. máj. 9. 20:00
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket embereket!
2022. máj. 9. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekik az ízlik jobban.

Nem feltétlen az olcsóbb a jó választás, a jobb minöség elönyösebb meg egészségesebb

2022. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Az átlagos bolti kenyér borzasztó silány, szinte alkalmatlan emberi fogyasztásra. Keletlen, sületlen, ragadós, ízetlen. Én is megveszem a minőségi kenyeret, ami nálam a lipótinál kezdődik, de még inkább valami kovászos bagett egy extra pékségben. Kenyérre még futja a fizetésemből.
2022. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Èn nagyon kevés kenyeret eszek,fél kg.kitart egy hétig. Így ezért megveszem a jobb minőségűt.
2022. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De miért ne vegyék meg?

Mi nem szoktunk kenyeret venni, mert nem szeretjük. A legpuccosabb kézműves cukrászdás kenyér se ízlik. Én egyedül a tescos Tigris kenyeret szeretem nagyon, de mivel cukorbeteg vagyok, így csak ritkán veszek olyat. De ha az 1000 ftos kenyér ízlene, akkor megvenném. Mindenki egye azt, amit szeret.

2022. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanazétt amiért olyan emberek is vannak, akik megveszik a 100 forintos ehetetlenkenyeret és még örülnek is neki.

Sokféle ember van, sokféle anyagi helyzettel, sok féle ízléssel, sokféle igényességgel.

2022. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezért emelik a kenyér es minden árát mig megveszik a legdrágábbat addig emelnek.
2022. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
a gluténmentesnem még rosszabb az ára, mégis veszik
2022. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
De miért kene mindenkinek a szutyok legolcsóbb teszkógazdaságost venni??
2022. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!