Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 3-4 napos utazásra milyen...

3-4 napos utazásra milyen ételt szoktatok vinni/csomagolni?

Figyelt kérdés
Elég gyakran szoktam utazni, általában 3-4 napra. Eddig mindig konzerveket meg szendvicseket pakoltam, de már meguntam ezeket. Esetleg valakinek bármi ötlet?😄
2022. jún. 3. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Saláták, yoghurt, gyümölcs.
2022. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra gondolsz, amit nem kell hűteni?
2022. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kocsival megyek, így viszek hűtőládát, camping 10 literes, de hűtőszatyorba is be lehet dobni 2 jégakkut.

A szálláson van hűtő, így a kiolvadt akkukat újra lehet dermeszteni a következő napra, a következő szállásig.

Én nem tudok létezni napi 1 főttkaja nélkül, így azt viszek.

Mivel nem garantált, hogy melegíteni tudok, így aztán olyat viszek, ami hidegen is jó.

Reggelit-vacsorát a helyi boltban veszem frissen, amit éppen megkívánok.

2022. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok helyen lehet már menüt kapni, úgy az ebéd megoldható.

Bolt is akad gondolom a közelben, több napi élelmet otthonról nem cipelek magammal, hacsak az nem valami "házi", illetve nem olyan helyre megyek, ahol a közelben nem lehet bevásárolni.

Sőt, ha olyan a szállás, ahol főzni lehet, az is opció, esetleg kifőzde q közelben, az otthonról vitt tartós élelem tartalék.

2022. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Salátát meg a yoghurt is meguntam már:D Van hűtőtáskám abba tudok tenni hűtős cuccokat. Boltba sajnos nincs lehetőségem menni külföldön, muszáj itthon mindent megvennem.
2022. jún. 3. 18:53
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok, lehagytam: sült és töltött húsokat rizzsel, savanyúval, rakott ételeket, lecsót tojással vagy tarhonyával,...hát ilyesmiket...

Ilyenről beszéltem:

[link]

2022. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
semmit..ha nema világ végére mész mindenhol van bolt csak fel kell találni magad..
2022. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Külföldön éhen halnak az ott élők?

Akinek az már nem fér bele a külföldi munkába, hogy ott az élelmet is meg tudja vásárolni magának, valamit nem jól csinál... ha meg egyszerűen csak sajnálja rá a pénzt, akkor nem kell berzenkedni a tartós élelmiszerek ellen, a konzervekben nincs frissen sült bélszín.

2022. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Az útra viszek szendvicseket, a többi a´napokon meg ott, ahol vagyok veszek kaját, vagy/és elmegyek egy étterembe!

Ha ennyit nem engedhetek meg magamnak, akkor maradok otthon.

Nincs szánalmasabb dolog, mint azok, aki egy hátizsák konzervvel, rántott hússal, fasírttal meg hasonlókkal megy nyaralni.

2022. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Boltba sajnos nincs lehetőségem menni külföldön, "


Elárulom, "külföldön" is az emberek boltba járnak és ott vesznek kaját, ezt te is meg tudod tenni, ugyanúgy megy, mintha Magyarországon mennél be egy üzletbe!

2022. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!