Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vannak olyan húsáru márka ... ?

Vannak olyan húsáru márka ... ?

Figyelt kérdés
Van olyan húsfeldolgozó cég , ahol a levágás előtt normális körülmények között tartják az állatokat ? Ha igen , melyek ezek ?

2022. jún. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Mindegyik EU-s normák szerint tartja az állatokat. Hatósági állatorvos ellenőrzi és tartatja be a szabályokat. Továbbá, léteznek minőségbiztosítási rendszerek is.

A háznál levágott állat sem él különb körülmények között. Ha olyan szintű elvárásaid vannak, hogy jacuzziban fürdessék a disznót és fűszervajas bagettel etessék, aztán este meg is masszírozzák thai hölgyek, akkor csalódni fogsz, mert ilyen nincs.

2022. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolok . Falun lakom , és bár én nem tartok állatokat , nap mint nap látom mások állatainak a körülményeit és ezeknek legnagyobb része rendben van , szerintem . Én azokra helyzetekre gondolok , ahol az állatok ( tyúkok , disznók , tehenek... ) nagyon kis helyre vannak összenyomva .


*márkák ( autocorrect )

2022. jún. 7. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
egy vagohid se fizet allatsimogato embert, ha erre vagy kivancsi
2022. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ezt csak a vegánok terjesztik.
2022. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!