Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettem egy kínai banános...

Vettem egy kínai banános mochit és az a kérdésem ,hogy ezzel mit kell csinálni?Van benne egy kis tasak amiben föld szerű por darabok vannak,nem tudom mi lehet ez és ,hogy mit csináljak vele.Bele kell tenni vízbe a port és a vízbe a mochit?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 20:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megtudtam ,hogy az a pára elszívó,MÉRGEZŐ
2022. júl. 6. 21:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan angolul, de rá van írva a tasakra, mérgező, elvonja az oxigént, ezért nem romlik meg a mochi. Amikor kibontod a zacskót a sok oxigén hatására egészen felforrósodik a tasak.
2022. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Hogy ízlett?


Nekem nagyon nem jött be

2022. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 huu hallod,azóta hányingerem van.Jó mondjuk oké ,hogy a kínaiaknak más az ízlésük,de ennyire?
2022. júl. 6. 22:57
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 igeen,utána néztem most én is,észre se vettem ,hogy rá van írva.Azt hittem először ,hogy bele kell forgatni a nők
2022. júl. 6. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha megetted annak a nedvesség elszívó tasaknak a tartalmát, akkor irány az ügyelet!!!!


A mochi japán, nem kínai.


Maga a mochi olyan állagú mint a keményebb nyers tészta (pl levesbe való tészta mielőtt kiszárítod/főzöd).


Ízre meg függ attól milyet vettél, de úgy àltalában a japàn konyha édességei sokkal kevésbé intenzív ízűek, mint amit európában megszokhattál.


Rizsből készül, nagyon sokat püfölik ameddig nyúlós lesz.

Tölteléknek/íznek szokott lenni fagyi, édes vörös bab pép, matcha, eper, tej, fekete szezámmag, stb.


Engem kicsit a szilvás gombócra emlékeztet, csak rizsből, prézli nélkül.


[link]

2022. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire ostoba csak nem lehet senki, hogy páraszívó granulátumból akar kakaót csinálni...
2022. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát mondjuk a banán nem az a tipikus japán gyümölcs, kétlem, hogy az ő ízlésüket tükrözné ez a fajta bolti mochi.
2022. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

8, te miről beszélsz?


először is a banán fogyasztása nagyon népszerű japánban, emiatt nagyon gyakori pl a banános tej a boltokban. kb mint nálunk a kakaós vagy a karamellás.


kettő, nem csak, hogy megterem náluk a banán, de van saját őshonos japán faj


három, fél ázsia használja a banán levelét főzésre, kosárfonásra, egyebekre.

2022. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7 Ez nem hinném ,hogy granulátum.Ez valami nedvesség elszívó cucc szerintem.De azért köszönet azoknak akik felpontozták amit írt,főleg ,hogy nem is akartam kakaót csinálni.A ti dolgotok nem érdekel mit csináltok,de azért annyi tisztelet lehetne bennetek ,hogy nem hülyéztek le egy ismeretlen embert


[link]

[link]

2022. júl. 7. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!