Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a kedvenc egészséges nasitok?

Mi a kedvenc egészséges nasitok?

Figyelt kérdés

Én nasira gyümölcsöt (barack,málna,eper, zöldalma, áfonya, görögdinnye, narancs, mandarin) szoktam enni kesudioval, vagy joghurttal. Esetleg egy kis light sajtot korpovit keksszel vagy kesudióval.

Ti mit szerettek nasizni, vagy szoktatok egyáltalán?



2022. júl. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű fagyi. Vagy fagyasztott banán+fagyasztott meggy/cseresznye/málna vagy banán helyett túró+joghurt.
2022. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uu ez szuper ötlet. Én a fagyi semmilyen formáját nem szeretem :(

Mondjuk itthon megpróbálom majd lm-cm módon elkészíteni (így étkezem) hátha ebben a nagy hőségben jól esne

2022. júl. 23. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Én a banános verzióba semmit sem szoktam tenni csak gyümölcsöt. Viszomt nem szabad a banánt kőkeményre fagyasztani, hanem elég csak 3-4 órára bent hagyni a fagyasztóba. (Főleg azért, hogy nehogy tönkremenjen a robotgép/turmixgép.)
2022. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A banánt sajnos nem szeretem, de hátha el tudom nyomni valami mással az ízét.
2022. júl. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!