Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Beköpte a légy a pörköltet,...

Beköpte a légy a pörköltet, kuka az egész?

Figyelt kérdés

Tudom, undorító, ne haragudjatok érte. Szegények vagyunk, hetente-kéthetente 1x eszünk húst (inkább főzeléket vagy tésztákat készítek).Kint hagytam a pörköltet hűlni, mikor elpakoltam dobozba, láttam, hogy a fazék szélére petézett egy légy. Nem tudom, került-e az ételbe is, de annyira nincs szívem kidobni, bármennyire viszolygom tőle.

Tudom, akik jobb helyzetben vannak, rögtön kukába dobnák, de kérlek a válaszadáskor gyakoroljatok egy kis empátiát. Köszönöm


2022. aug. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
az
2022. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem bele nem került. Szedd át egy másik edénybe és mikrózd meg az egészet jó sokáig. Annak ki kell nyírnia mindent.
2022. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baja.

Fogyasztás előtt forraljad fel, ne csak melegítsd úgy lesz a tuti.

2022. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól felforralod elvileg nem lesz tőle bajotok, de nekem már nem lenne gusztusom megenni, állandóan a csontik jutnának eszembe.
2022. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is forrald át még egyszer, nem lesz baj. Utána lefedve hagyd hűlni. Amint ehetőre hűlt, clegyétek meg, mert kétszer már nem egészséges felmelegíteni.
2022. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja. Ha került is bele a gyomorsav felbomlasztja.
2022. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%

Szia, vigyázz a forralásnál, nehogy odaégjen.

Sok dolgot nem intéz el az emésztési rendszere az embernek, de más élőlényeket, mint pl a légypetéket biztos elintézi. Nem tudok olyan féregről, ami a légy petéjével terjedne. Ha valaki tud, kérem jegyezze meg ide.

2022. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges, de én fixen kidobnám, mert nem lenne gusztusom hozzá, MÁSNAK pedig nem kínálok olyan ételt, ami romlott, petés, beköpte a légy, mert az tahóság.
2022. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Újraforralod, megeszed
2022. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó szemed van, ha láttad, hogy éppen petézett a légy...

Mindenesetre egy darab légy smafu.... Forrald át, és kész.

Szerintem nem is ment bele a kajába...

2022. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!