Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Emberek, mondja meg nekem...

Emberek, mondja meg nekem valaki hogy a bánatba lett 2000 forint a nagy vödrös tejföl? A kisebb 850 grammos pedig 1700.

Figyelt kérdés
Egyszerűen ma nem akartam hinni a szememnek. Mi vezetett ide hogy a tavalyi árak most a triplájára emelkedtek? Madaras boltról van szó.
2022. aug. 13. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ennél még a spar is olcsóbb...
2022. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
le lehet pontozni, de ott a legdrágább nagy tejföl 1560, és nekem már ez is nagyon drága. Az amit én szoktam venni 1165 forint. azért az a 800 forint árkülönbség nagyon nem mindegy egy tejfölnél.
2022. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Pennybe a mizo vödrös 20%-os tejföl 869Ft (most néztem az akciós újságba), igaz csak 800g-os, de a 850g-oshoz képest is jóval olcsóbb.

Nincs olcsóbb bolt a környéken?

2022. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Úgy, hogy pártunk és kormányunk, élén I. Szélkakas Viktor királlyal, 12 éve felelős gazdaságpolitikát folytat, és még véletlenül sem gyengíti szándékosan a forintot hogy a valuta befektetéseiken és megtakarításain tíz/ száz milliárdokat nyerjen.

A választásokra kiszórt ezer milliárdnyi összeg államháztartásban jelentkező hiánya, és a közel 20%-os inflációnak sincs hozzá köze.

Aki erről tehet: Soros. Brüsszel és Gyurcsány.

Mi nem világos?

2022. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
A megoldás az, hogy nem kell a madaras boltban vásárolni. Hülye lenne olcsóbban adni ha ennyiért is viszik.
2022. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vettem csak egy kisebbet végül, de mostanában ennek a boltnak a közelébe se megyek. Nagyon durva.
2022. aug. 13. 20:02
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a múlt héten voltam a madaras tescoban, de soha többé nem megyek. Tömegközlekedéssel amúgyis nehezen megközelíthető, de amilyen áraik vannak. 3 féle terméket vettem csak, nem nagy dolgokat és több mint 3000-et kellett otthagynom. A sparban legalább vannak leértékelt és akciós termékek, igaz így nem én döntök, hogy mi lesz az ebéd, hanem ami van, de így még normális áron be lehet szerezni szinte mindent - bár ez annak is köszönhető, hogy az emberek teljesáron otthagyják, kivárják amíg leértékelik, ott tornyosul minden a polcokon. Nem hülyék, hogy ennyiért megvegyék. Azaz lehet van pár hülye aki megveszi, de a legtöbben nem azok, így idővel kénytelenek lesznek árat csökkenteni.
2022. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben laktam ennek a boltnak a közelében, és rendszeresen oda jártam vásárolni, 4 éve. Akkor egész, sőt nagyon jó árban voltak a dolgok, és sokszor volt utolsó napi leértékelés

3 éve elköltöztem, covid előtt még jártam, aztán már szinte soha, mert nem volt arra dolgom. ... kb. 4 hónapja voltam utoljára, felújították, elég szép lett.

DE bementem a szándékkal, hogy vegyek ezt-azt és kijöttem szó-szerint üres kézzel.

Amikor néztem, hogy a legolcsóbb saját márkás joghurt 400gramm 560ft és a legolcsóbb saját márkás tej 429-tól indul akkor ki is jöttem, többet nem is megyek.

2022. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt egy nagy tolongás a boltban, szerintem a budaörsi üzletüket megtartják és a többit bezárják itt Pest megyében, mert kb. voltunk ketten vásárolni 3 sorra.

Soroksáron meg nehezen képzelem, hogy 600 forintos joghurtért tolonganának..

2022. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 qkker1 ***** válasza:
100%
Hol van ez? Nálunk a Lidlben, Aldiban -mikor, hol akciós- 800 Ft. körül van a 850 g-os.
2022. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!