Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért zöldült be a fagyott...

Miért zöldült be a fagyott csirkemell?

Figyelt kérdés

Mikor húst sütök, le szoktam szedni az inas részeket, lefagyasztom és abból lesz a húsleves. Most elővettem a fagyasztóból és zöld

[link]

Mi lehet az oka? A hús friss volt, akkor nem éreztem hogy baja lenne. És végig fagyott volt. Alaposan becsomagolva.


2022. szept. 12. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem tudom, mi van tényleg a csoamgban, mert valami lében van szemmel láthatóan, másrészt nem rendes fagyasztásra való zacskóban, harmadszor az sem derült ki, mióta van lefagyasztva.

Szerintem egyébként a zsír kezdett el avasodni benne

2022. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A csomagban csirkemell van.

Fagyasztva kevesebb mint egy hónapja. A többi ugyanilyen zacskóban lévő csirkemellnek semmi baja

2022. szept. 12. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami oylan tápot kapott, amitöl ilyen szine lett állás közben.

Ha kiolvasztva nincs szokatlan (büdös) szaga, nem nyálkás, akkor elvileg nem lehet baja, nyugodtan megcsinálhatod.

2022. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!