Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vásárolhat már bárki Metro...

Vásárolhat már bárki Metro áruházban csak aki nem vállalkozó valamilyrn netes aplikációba regisztrálás is kell neki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mennyiségben vásároltunk italt. Csináltatott egyikünk egy kártyát ott helyben és tudtunk vásárolni. 10 perc volt az egész.
2022. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten még annyi idő se, es akkor te se vagy vállalkozo? Fura az aplikácio mert pl kiirja hogy online árlista aztán hogy csak vállalkozók nézhetik meg. De nem értettem korábban se miért csak vállalkozók vásárolhattak ott. Ott csak nagy mennyiségben lehet?
2022. nov. 8. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok vállalkozó. Igazából akiket láttam azok mind nagy mennyiségben vásároltak, de nem hiszem, hogy el fognak hajtani, ha mondjuk csak egy üveg kólát veszel.
2022. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%

2 hete voltam, drága mint a bűn

Az árak nettóban vannak kiirva, mikor kifizettük akkor jöttünk rá

2022. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L.. István ***** válasza:
95%
#4: Ott van az bruttóban is, csak harmadakkora számokkal.
2022. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszi hogy ezt irjatok fura ha kiirjak úgy is.
2022. nov. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!