Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ajánlanátok normális ízű,...

Ajánlanátok normális ízű, vagyis finom és nem túl édes vegán fehérjeport?

Figyelt kérdés
Sajnos tejfehérje érzekeny lettem. Eddig a scitec whey protein fehércsoki epret ittam, de azt nem lehet. Rendeltem most a peak yummy vegan protein, de sajnos a feketeerdő torta íz egyszerűen rossz. Valaki tudna valamit ajánlani? Bár tudom, hogy ez szubjektív, de mégis. Köszönöm szépen a segítséget

2023. jan. 9. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gymbeam vaniliás rízsfehérje. Nagyon finom.
2023. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Biotech usa 100% Pure Whey csomo lactose free es teljesen jok. En mar elotte is azt ittam, csak regen meg Brutal Muscle On neven futott, akkor is az volt a legjobb, meg akkor meg nem volt laktozmentes, de nekem se volt meg bajom.


Gymbeamtol rendeltem még vmi csokis tojasfeherjet, az jo volt, de cukor ize van, szvl neked nemhiszem, en adtam. Illetve Myproteinnel vannak ilyen "feherje limonadek" vagy mi a herevere, bnom rendeli orrbaszajba hogy utana a negyedét se igya meg, de amugy azok is jok, asszem lactose freek, nem fogadnek ra, de kehet h vegan is. Ja meg ha vegan, asszem toluk rendeltem vegan feherjet, de az egesznek csokis csicseriborso ize volt, de lekuzdottem. Nem olyan rosszak a vegan cuccok, csak meg kell szokni. Mondjuk en ne ertek egyet a vegan eletvitellel, de igy vannak jo vegan cuccok. Pl myprotein vegan csokis keksz az egyik legfinomabb suti a vilagon sztem, csak kicsit draga, neha 50-40%-on megeri betarazni.


26F

2023. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beef (marha) fehérjét is választhatsz, én azt iszom tejmentes étrendbe. (kb fél éve)

Nekem a Biotech Vanília-fahéj jött be, de van epres is.

Sajnos több márkát még nem próbáltam, csak a tejsavókból régebben.

2023. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!