Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a kedvenc mekis kajátok?

Mi a kedvenc mekis kajátok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 19:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
McChicken, Chicken McNuggets, krumpli
2023. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
halas szendvics
2023. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 EVA800 válasza:
Fahéjas pite
2023. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Sok kedvencem van: Big Mac, Sajtburger, Maestro Brie Ben, Maestro BBQ Bob, Sajtos McRoyal, Dupla Sajtos McRoyal, Dupla Big Mac, Extra Cheesy Sajtburger, Dupla Sajtburger, Hamburger, Pinky Burger, Sertés McFarm, Filet-O-Fish, Dupla Filet-O-Fish, Chicken McNuggets, Halrudak, Spirál burgonya, Cézár saláta, Burgonya, Joghurtos-kapros öntet, Ezersziget öntet, Cézár öntet, Buttermilk Ranch szósz, Mézes-mustáros szósz, Majonéz, Ketchup, Fokhagymás szósz, Super McFreeze (karamell, eper csoki öntettel), McFreeze (karamell, eper, csoki öntettel), McFlurry M&M's, Forró almás pite, Szilvás-fahéjas pite, Shake (vanília, eper, csoki ízű), Üdítők (cukros kóla), BLT McMuffin, Guacamole McMuffin, Tojásos-baconos McMuffin, Tojásos McMuffin, Csirkés McMuffin, Fresh McMuffin, Baconos Toast, Dupla Sajtos Toast, Sonkás Toast, Forró csokoládé, Fehér forró csoki, Tea, és a Happy Meal menü. :) ENNYI!!! :) <3
2023. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#24 köszönjük hogy felsoroltad a meki termékeit
2023. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
24. vagyok. Ja meg még elfelejtettem, hogy az ilyen speciális, különleges limitált ideig kapható burgereket is nagyon szeretem és mindig meg szoktam őket kóstolni. Ami nagyon ízlett és visszatérő hamburgerek az a Röszti burger, a Goosey Gustav, Fox Félix, BLT burgerek, Brutal Brutus, Big Tasty. A csípős dolgokat nem szeretem, nem eszem úgy, hogy ezek a mostani Erős Pistás burgerek kimaradnak a kóstolásból, nálam.
2023. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
26# Kihagytad az ásványvizet. Állítólag Romániában már van pacal és szalontüdő is. El ne felejtsd megkóstolni és felsorolni a kedvencek között.
2023. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
26.-s Trollnak üzenem, hogy nem mindent soroltam fel a kínálatból. Sőt ásványvizet még nem ittam a Mekiben.
2023. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
27.-s Trollnak.
2023. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!