Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Télen lehet valahol jégkását...

Télen lehet valahol jégkását venni?

Figyelt kérdés
Debrecenbe innánk egy jégkását barátnőmmel de nem tudjuk árulnak-e valahol

2023. febr. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván nem.
2023. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
nem lehet
2023. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem láttam még télen jégkását.
2023. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
én se sajnos
2023. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

A Cinema City mozikban lehet venni. A debreceni cc mozi is fel van sorolva. Kétféle ízű van. Cseresznye és kék málna. Csak meg kell mondani, hogy a büfébe szeretnétek venni valamit és beengednek mozijegy nélkül is, ha belül van a büfé.


[link]

2023. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam nem engednek be mozijegy nélkül, szimplán nem fogják érdekelni. De ha már valakit beengedtek így, akkor egy próbát megérhet.
2023. febr. 18. 07:11
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A győri CC moziban láttam/hallottam ezt még régebben, hogy két csaj ment fel a lépcsőn és a jegyszedőnek mondták, hogy csak popcorn-t akarnak venni a büfében. Beengedte őket. Megvették a popcornokat, meg sajtszószt hozzá és távoztak is a moziból. Szóval, nem besurranni akartak egy filmre. :)
2023. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!