Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gym beam kreatin porok velemeny?

Gym beam kreatin porok velemeny?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Ha nem olyan jok, milyet ajanlanatok? (Turheto arketegoriaban, izesitetlen)
2023. febr. 23. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Minden forgalmazó kreatinporja ugyanaz. Az összes forgalmazó ugyanattól a néhány gyártól szerzi be a monohidrátot. Egyébként meg hogy érted, hogy mi a véleményünk?
2023. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azert kerdeztem, mert nem ertek hozzajuk, csak azt tudom mit csinalnak, tapasztatokra gondoltam
2023. febr. 23. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
mi legyen a véleményünk egy élelmiszerről? kreatin rengeteg van a húsokban. ennyi erővel neked mi a véleményed a húsokról?
2023. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"nem ertek hozzajuk"

Tehát valójában nem vagy tisztában a kreatin hatásmechanizmusával, de költenéd rá a pénzt. A táplálkozásod és az edzésed ennyire rendben van?

"tapasztatokra gondoltam"

Mi legyen a tapasztalat egy élelmiszerrel? Neked mi a tapasztalatod a csirkemellel?

2023. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
31%

Nekem a trikreatin malát vált be eddig.

Sima kreatin monohidráttól felpuffadtam,vízes izmaim lettek,míg a trikreatin malát száraz izmokat,erőt hozott.

Kalóriában ugyanannyit ettem minkét kiegészítő alatt,csak a két tápszer változott meg az általuk elért eredmény.

2023. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%

Mi kellene, hogy legyen a véleményem?


Amúgy kb 1 éve az, hogy az aranyáron mért kreatinra naturál hobbi szinten nincs szükséged. Orbitálisan túlárazott kieg.

2023. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól tudom, akkor a világon 3 helyen gyártják a kreatint, legalábbis a monohidrátot biztosan (de szerintem a többit is).


Mindegyik cég ezektől veszi meg, csak felcímkézik. Ennyi a titok. Szóval, pénztárca függő, hogy melyik cégtől veszed meg, de ugyanazt kapod.


A kérdést meg nem értem. Milyen véleményre vagy kíváncsi?


A kreatin talán adhat valami pluszt (a legtöbb embernél csak placebo, mint ahogyan a táplálékkiegészítők 80%-a), de ez nem azt jelenti, hogy ettől leszel izmos.

Az étrended rendben van? Alszol eleget? Jók az edzéseid?

Nem értesz a kreatinhoz, de azonnal vennéd? Ha azt látnád, hogy minden testépítő szenet rág edzés után, akkor Te is ezt csinálnád?

2023. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%

én nem tudom, lehet mindenki attól a pár gyártótól veszi a kreatin monohidrátot, de én a gymbeames zöldalmás kreatinnak semmi hatását nem éreztem.

a my proteines ízesítetlen monohidrátnak viszont látható és érezhető hatása volt, még a súlyomat is megdobta 1,5-2kg-val.

2023. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"még a súlyomat is megdobta 1,5-2kg-val."


Jól van töki.

Úgy érted, hogy iszogatod a monohidrátot és növesztesz tőle 1,5-2kg izomszövetet?

Ti magatok vagytok ilyen hülyén vagy valaki fogja közben a kezeteket?

2023. febr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

természetesen nem :DD

több vizet köt meg az izmokban ezért a súlynövekedés.

2023. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!