Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szilva és a tej együtt...

A szilva és a tej együtt hashajtó hatású?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban mindig mondták otthon, hogy menni fog a hasam, ha egy étkezés során eszek tejterméket meg paradicsomot, szilvát vagy pl dinnyét.


Ezekben van bármi igazság?



2023. márc. 4. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A gyümölcsturmixokban is vegyesen van tej és gyümölcs. Van olyan, aki nem bírja, de nem általános.
2023. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtok, turmixok, fagylalt ezekben mind keverve vannak. A paradicsom - tej kombót nekem is mondogatták, míg nem leesett, ennek nem sok valóságalapja van, addigra már a sokadik gyros tálat és salátát ettem meg (ahol ugye az öntet tejföl vagy joghurt és bőven van benne paradicsom) 😁
2023. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Ha igazán fosni akarsz igyál egy erős szennateat vagy vegyél be 5 szem dulxolaxot.ezektöl olyan vizszerűen fogsz fosni mint meg soha ♥️ meg egy picit csikarni fog a pocid☺️☺️ engem a suliban kapott el a hashajtó hatása, egész tesiórán a tesioltozo wcjén ültem és fostam hascsikarassal koritve ♥️🥰
2023. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!