Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Bolti savanyúság édesítő nélkül?

Bolti savanyúság édesítő nélkül?

Figyelt kérdés

Tud mondani olyan gyártót, vagy élelmiszerláncot aminek a savanyúsága nem édesítőszeres?

Üdítőben, rágóban, stb... diabetikus étkezés jegyében úgy ahogy helyén van, de savanyúban tönkrevágja az ízét (nekünk legalábbis). Gyakorlatilag a nyári kovászos uborkán kívül mindenbe ezt pakolják.



2023. márc. 28. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A lidl saját márkás uborka pl csak cukros.
2023. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Én cukorral szeretem.
2023. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Szinte az összes zöldséges, savanyúságot készítő konzervgyár édesítőt tesz bele.

Olcsóbb mint a cukor.

2023. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban vicc, hogy német savanyút vásároltam a boltban egy (vár)megyében Vecséssel. :-/
2023. márc. 28. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Itthon még nem láttam olyan savanyúságot, amiben ne lett volna vagy cukor, vagy valamilyen mesterséges édesítőszer. Mondjuk, Németországban se sokkal jobb a helyzet, a híres Spreewald-ban a 8-10-féle uborkából egyetlenegyet találtam, amiben nem volt cukor...
2023. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!