Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol még kapni Boci...

Lehet valahol még kapni Boci szendvics csokoládét?

Figyelt kérdés
Van valamilyen webáruházban akár?

#csokoládé #boci #szendvics #Boci csoki szendvics #Boci szendvics
2023. márc. 29. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már vagy 10 éve megszűnt :-( Én se láttam sehol.
2023. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem. esetleg a pick up-ot ismered?
2023. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az már nagyon régen megszünt.


Ami nem fogyot olyan mértékben hogy megérje legyártani és árulni azokat megszüntetik mert értelmetlen legyártani milliós tételeket azért hogy nagyrészük a "kukába" végezze.

2023. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
De miért szüntetik meg az olyan cuccokat amire lenne kereslet. Boci szendvics/trió. Denis és lift Cola és még ugyi sorolhatnám...
2023. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4, azért, mert túl kicsi volt rá a kereslet. Gondolom a gyártáshoz fenn kell tartaniuk egy gépsort, ami X pénzbe kerül, függetlenül attól, hány darabot gyártanak le. Meg gondolom ezen kívül is vannak fix költségek. Minél kevesebb darabot tudnak belőle eladni, annál kevesebb felé oszlik el ez a fix költség. És ezért egy bizonyos darabszám alatt nem éri meg gyártani, mert nem tudják eladni annyiért.
2023. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!