Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek tészta helyett?

Mit egyek tészta helyett?

Figyelt kérdés
Létezik olyan szénhidrátmentes tészta, aminek nincs nagyon rossz íze?

2023. márc. 29. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz szénhidrátmentes tésztát enni? Ennek semmi értelme.
2023. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne tudni az okot. Ha pl. cukorbetegség miatt kérdezed, akkor ott ki lehet próbálni esetleg a csicseriborsó vagy lencséből készült tésztát. Van benne szénhidrát, de amúgy kevesebb is van benne valamennyivel, mint a rendes tésztában, de nem is csak ez szól mellette, hanem az, hogy alacsonyabb a glikémiás index, nem dobja meg annyira a vércukrot. De amúgy vannak még különböző szénhidrátcsökkentett tészták, azoknál érdemes lehet szétnézni, de szerintem akkor már inkább lencse vagy csicseriborsós tészta.


Amúgy én egyszer próbáltam azt a Slim Pastát, a kukában landolt. Én őszintén, nem hiszem, hogy van olyan szénhidrátmentes tészta, ami úgy jó is. Mármint, ugye a legtöbb olyan tészta a konjac lisztből készül, ahogy a Slim Pasta is, és hát na... ha ez valakinek bejön, egye, de szerintem ezen a konjacon kívül más opció nincs.

2023. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehetsz krumplit is.
2023. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Spagettit készíthetsz pl. cukkiniból is.
2023. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Rizs esetleg? Tudom nem tészta.
2023. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges szénhidrátmentes tésztával bohóckodni, vagy egyed vagy ne, ha annyira parázol.
2023. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En most próbáltam a bulgurt, szerintem finom.
2023. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Nem tudom hogy azóta találtál-e valamilyen szénhidrát mentes tésztát ami jó is, vagy esetleg receptet amit te készítesz el, de ha igen, kérlek oszd meg velem. Én 5 éve ketogén étrenden vagyok, de még nem találtam olyan tésztát ami egy picit is hasonlítana az igazihoz. Slim pastát vettem párszor, de most utoljára, mert ezúttal nálam nem a kukában landolt hanem evés után a wc-ben most éjjel(elnézést), szóval senkinek sem ajánlom. A cukkinit viszont nem szeretem.
febr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!