Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb kenyér a...

Melyik a legfinomabb kenyér a mindenki számára elérhető általános üzletlácokban kaphatóak közül?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tesco burgonyás rozsos cipó
2023. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Én azt vettem észre, ez se "darab-darab" alapon működik, közel se mindegy ki csinálja azt a kenyeret, milyen szakembereket tudnak felvenni, pláne vidéken, ahol kb. nem maradt szakmunkás.

Hiába elvileg franchise rendszer, azonos receptekkel, mégse azonos a végeredmény.

Én miskolci vagyon, nálunk 2 Auchan van, de jelentős különbségek vannak a 2 pékség termékei között.

Mostanában az Auchanokban a legjobb a kenyér is, meg sok más is.

Régebben a Tesco magasan verte az összeset, de ott úgy szétverték a társaságot, hogy mélyrepülésbe kezdett a minőség.

(lehet, hogy az auchanba mentek át a pékek :D))


De itt olvastam olyat is, hogy valahol a Lidl-ben is vannak jó dolgok. Nálunk néha az ehető kategóriát se sikerül elérniük. Gyakorlatilag ontják magukból a selejtet, és azt árulják.

2023. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
84%

@2


Fagyasztott árut kapnak mint a fornetti, azt sütik ki helyben. Az összes ilyen.

Nehogy azt hidd hogy a lidl, spar vagy auchan elkezd tésztát dagasztani boltonként

2023. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Auchan régi falusi kovászos kenyere ízlik a legjobban.
2023. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ebből a rendes nagy Auchanok kivételek. Ott tényleg dagasztanak, stb. A múltkor is hegyekben álltak a szakajtók a maglódi Auchanban. (Ritkán járunk arra és nekem nagy meglepetés volt.)

2023. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
2-es hogyha te az auchant es a tescot peksegnek nevezed :-D az kb olyan mintha egy bentleyt hasonlitasz ossze egy trabantal. na de mind1
2023. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
6-os, látom a kötekedés mellett a pici agyacskádnak már nem maradt arra kapacitása, hogy felfogja a kérdés lényegét, ami kifejezetten a szóban forgó multikra vonatkozik!
2023. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4. Kipróbáltam ezt az auchanost, tényleg jó kenyér.
2023. máj. 3. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
JóKenyér és VitaJó.
jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!