Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik fehérje port érdemes...

Melyik fehérje port érdemes venni kezdőként?

Figyelt kérdés
Ràkerestem az interneten azóta természetesen csupa olyat dob ki.. Scitec,Puregold, Biotech.. Ezek jók egyàltalán? Illetve mennyit érdemes inni? Este vacsi helyett is lehet néha? Köszi a vàlaszokat előre is :)
2023. júl. 14. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kérdés felmerül, akkor semmilyet. Miért vennél bármilyet is? Hány gramm a napi fehérjebeviteled? Méred egyáltalán a fehérjefogyasztásod, vagy mi indokolja a vásárlási szándékod? Szerinted egyébként milyen érdemi különség van tejsavó és tejsavó között azon kívül, hogy másik márka címkéje van rajta? Meg miért innád vacsora helyett? Miért nem eszel csak simán ételt, mint minden normális ember? Egy alapvető főétkezés helyett miért innál valami drága ultrafeldolgozott szart?

"mennyit érdemes inni?"

Na erről akkor ennyit is. Tanulj a témáról, és spórold meg a pénzed, vagy a szüleid pénzét.

https://www.youtube.com/watch?v=YJG9eWaOujo

2023. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kevés fehérjét eszek és emiatt innàm. Az hogy mennyi fehérjét viszek be az nem relevàns mert nem csirkemell,rizst eszek nap mint nap igy pontosan nem lehet meghatározni.
2023. júl. 14. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? Miért nem méred egy konyhai mérleggel meg egy telefonos alkalmazással a bevitt fehérjéd grammjait, mint minden más ember, aki ezzel a sporttal foglalkozik? Ha nem tudod, hogy hány gramm a napi fehérjebeviteled, akkor mi honnan tudjuk, hogy mennyit kéne innod, hogy kipótold a szükségleted? Ráadásul semmi adatot nem adtál meg magadról, így pláne honnan tudjuk? Hogy nincs meg a napi 1,5 g/tskg fehérje szilárd ételből, amikor egy óvodásnak is megvan mindenféle odafigyelés nélkül is?
2023. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó jó nem kell letàmadni 😄 Ezért is irtam hogy kezdő vagyok, ezen a héten kezdtem az egészet és gondoltam jobb megkérdezni. 93 kg ,180 magas és 29/F.
2023. júl. 14. 19:35
 5/11 anonim válasza:
64%

BioTechUSA megbízható márka.

Ha megrendeled, rá van írva az adagolás, de szerintem, ha egy személyi edzőt megkérdezel, biztos tudni fogja.

2023. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na majd kifaggatom mit hogyan érdemes
2023. júl. 14. 22:23
 7/11 anonim válasza:
64%

Nem értem, hogy miért lettem lepontozva.

Amennyiben az izomépítés, az izomtömeg megtartása vagy a teltségérzet növelése a célod, akkor a fehérjeport tartalmazó vacsora segíthet ebben. A fehérjék hosszabb ideig teltségérzetet keltenek, és segíthetnek a cukor- és szénhidrátszint kiegyensúlyozásában.

2023. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen felesleges. Főleg kezdőként.

Ha minden étjkezesedben van feherje az boven eleg.



Amugy nund ugyanaz, nyilvan az izeditettek kevesbe egeszegesek de sokaknak finomabbak


A fehérjeshake nem etkezes. Ahhoz kene mele rost es zsir is. Ol tk avokados kenyer

2023. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Én zöldeztelek és köszi a vàlaszt ,ha valaki kicsit is màsképp gondolja/làtja a dolgokat akkor egyből lepontoznak ez sajnos az oldal velejárója :/


#8 És a Turbó diétás fehérje shake? Abba kb minden van ami egy étkezést helyettesìt. Úgy is hirdetik. Illetve sok olyan anyag van màr.. Nem azt mondom hogy egész nap azt innàm kaja helyett mert az tényleg gàz.. csak mondjuk egyet reggelire néha egyet vacsoràra ahogyan alakul. Attól tuti nemlesz bajom. De persze azért még konzultálok pàr emberrel

2023. júl. 15. 07:05
 10/11 anonim válasza:

Nekem egyszer egy személyi edző azt mondta, hogy müzlit egyek fehérjével reggelire, meg vacsorára, és akkor a fehérjebevitel mellett rostot is beviszek a szervezetbe.

Izomépítés a célod, edzel?

2023. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!