Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Natúr instant tészta?

Natúr instant tészta?

Figyelt kérdés

Szeretem az instant tésztát, de marha drága pl. a Nissin, Knorr stb., és arra gondoltam, hogy ha kapható natúr instant tészta, amit én magam fűszerezek, úgy hátha olcsóbban jövök ki. Láttam kutyáknak való instant tésztát, árban a töredéke a Nissin, Knorr, stb. tésztáknak, és az ugyebár natúr, de nyilván azt állati fogyasztásra készítik, emberi fogyasztásra szerintem nem alkalmas, és nem is merek kísérletezni vele. Viszont ha állati fogyasztásra van natúr, gondolom, emberi fogyasztásra alkalmasat is csinál valamelyik gyártó, csak sehol sem találok ilyet.

Tud valaki segíteni, hol lehet kapni natúr instant tésztát?


(Ui.: légyszi, kíméljetek az olyan hsz-ektől, mint a "minek eszed?", "egyél valami értelmeset", "hülye, aki ilyet eszik", "egyed a kutyáknak valót", "inkább edd meg a kutyádat" stb.)


2023. aug. 17. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként natúr tészta Ázsia centerben vagy XXL kínai boltokban keresd.
2023. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az 1-eshez, azokon a helyeken kaphatsz.


Egyéb:


"Láttam kutyáknak való instant tésztát, árban a töredéke a Nissin, Knorr, stb. tésztáknak, és az ugyebár natúr, de nyilván azt állati fogyasztásra készítik, emberi fogyasztásra szerintem nem alkalmas,..."


Ebben speciel tévedsz!

Amit az állatboltokban látsz instant tészta, azt emberi fogyasztásra készítik. ("Állattésztát" eleve nem gyártanak, mert alapban egészségtelen az állatnak, de szükségből és rövidtávon az éhhaláltól megmenti.)

Ami az állatboltban kapható instant tészta, az a küllemét tekintve - és nem aminőségét! - hibás. Tehát törött, repedezett, kisebb-nagyobb súlyú.

Tehát nyugodtan megehetnéd.

2023. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ mihez szeretnéd, mert pl a kínai instant levesekbe is benne van a tészta a fűszerrel, ha neked csak a tészta kell, akkor vedd ki belőle.
2023. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiai vagy Kínai boltokban kapható, sokszor Woktészta néven
2023. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
3-as: a kérdésben írt a kérdezö, hogy azért nem akarja ezeket venni, mert nagyon drágák!
2023. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nagyobb kínai boltban kapható natúr de a kutya tésztát is meg eheted
2023. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban is van már ilyesmi, ha erre gondolsz:

[link]

2023. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Aldiban szoktam venni, imádja a gyerek, van teljes kiőrlésű változat is.
2023. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
5-ös. 220 ft neked drága?
2023. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem NEKEM - én soha nem veszek ilyesmit-, a KÉRDEZÖ viszont ezt írta, feltehetöen NEKI drága.
2023. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!