Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire elterjedt a lángos a...

Mennyire elterjedt a lángos a világban?

Figyelt kérdés
Eddig ahol jártam Európában nem nagyon tapasztaltam.Melyik országokban ettetek már lángost? Akár Európán kívül is.
2023. aug. 24. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Nėmetorszågban, de ott is magyarok csinåltåk årultåk .
2023. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Németországban ismert, csak nem lángos néven és édesen eszik, Ausgezogene a német neve. Viszont nem a magyar lángosból ered, teljesen függetlenül ismerik.

Lángos néven csak nem túl rég kezdték megismerni pár magyar lángosos árulta, de igazán nem nagy siker a sós variáció, leginkább az itt élö magyarok vették

2023. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
ahol én ėlek nėmetorszågban ott a sós is veszik nėmetek sőt sorållás van ha jön lángosos kocsi helyben sütik .
2023. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Zwolleben (Hollandia) ettem a piacon, szintén magyar árulta.
2023. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
New Yorkban egy pali bepróbálkozott egy lángosos kocsival. Még a tvben is volt vele riport, talán a Fóluszban, de az már nem biztos. Arról már nem volt riport, h úgy becsődölt a biznisz, mint a szar, mert a kutyának se kellett. Kb az első 1-2 napban pörgött a bolt, amíg újdonság volt, utána senki sem vette. Járt még ilyen magyaroknak szóló rendezvényekre, de az kevés volt a fenntartáshoz.
2023. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én is pont említeni akartam a new yorki lángosost akiről egyszer láttam vidit, pedig ő elég népes helyen volt, sajnálom hogy így járt. pedig még olyan változatokban is árulta mint a nutellás-banánkarikás hogy az otteni közönséget megfogja
2023. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha ismernéd személyesen nem sajnálnád. Csávó olyan nagyképű, h saját magával alig áll szóba.
2023. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 hallani sok ilyet külföldi magyarokról :) volt olyan kitelepült aki konkrétan azt javasolta hogy külföldön kerüld el a külföldi Magyarokat ha jót akarsz magadnak mert olyan alja népség
2023. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, lángos automaták is készültek, de nem lett világsiker.
2023. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
A lepénykenyér eléggé elterjdt világszerte.
2023. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!