Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 312/211 literes hűtő nem elég?

312/211 literes hűtő nem elég?

Figyelt kérdés
A felső része a nagyobb, a sima hűtő, a kisebb alul pedig mélyhűtő. Ketten vagyunk, és alig férünk el benne, pedig nem is főzünk naponta. Ha ki akarok venni valamit, csomó mindent ki kell pakolni, ha meg be akarok tenni valamit, mindig át kell rendezni, hogy beférjen. Nektek mekkora hűtőtök van, és hányan vagytok? Vagy naponta jártok vásárolni? Én hetente tudok menni, mert a környéken nincs bolt, így külön félnapos program a vásárlás.
2023. szept. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hasonló hűtő van, négyen vagyunk, hát majdnem mindig full tele van.
2023. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáállás kérdése. Anyáméknál hasonló a helyzet. Ott az a kiindulási alap, hogy x,y,z stb mindig van otthon, ha elfogy, akkor pótolva van. Ha két hétig nem mennének boltba kezdene csak igazán lefogyni a hűtő.

Nálunk ellenben majdnem üres ahhoz képest a hűtő. Gyakrabban is járók boltba, és kifejezetten ahhoz vásárlók, amit főzni akarok vagy a következi 2-3 napban megenni.

Előbbi esetben, ha az 'onoka vagy a "papa" vasárnap este kitalálja, hogy bolognait akar enni, akkor minden van hozzá. Ellenben sokkal több dolgot dobnak ki, mint mi. Amin egy kicsit enyhít a dolgon, hogy ott van kutya, ami sok mindent megeszik, ami már határesetes, pl lejárt virslit vagy parizert.

2023. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Kinek mi elég.
2023. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem akinek egy akkor a hűtő nem elég, az vegyen egy saját hűtőházat:D


Milyen hűtő az én el se tudom azt képzelni mekkora lehet


nekünk kb 100 literes a mélyhűtő meg 200 literes a hűtő


Hárman vagyunk és bőven elég


Igy is 180 centi magas a hűtő


Hol fér el egy akkor a hűtő? Külön szobája van?:D

2023. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen átlagos nagyságú hűtő, ha bemegyek például egy Media Markt-ba, többségében ekkora hűtők vannak, tehát egyáltalán nem extra nagy. Kb. 2 méter magas, és a standard 60 cm széles. Alul a mélyhűtő részében csak 3 fiók van, abból is az egyik ilyen kisebb fajta, meg két nagy. Simán elfér bármelyik konyhában.
2023. szept. 11. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg hogy tényleg olyan dolgokat tároltok a hűtőben, amit muszáj, illetve megfelelő edényben.


Anyósom egymaga nem fér el egy átlagos hűtőben, de ő benne tart mindenféle zöldséget és uht tejet is. Férjem berakja a bontatlan lekvárt, a csokoládét és kekszet, és az összes bontatlan üdítőt is... és akkor ugye csodálkozunk :+D


A kerek edények eléggé nem praktikusak, érdemes szögletes, fedheto edényekbe pakolni és egymásra rakni.


Mi így egész jól elférünk négyen egy kisebben, ha nem jelenik meg 5 üveg indokolatlan lekvár a polcon. Heti egy két alkalommal vásárolunk.

2023. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan van benne, ami már fel van bontva. A zöldségeknek van egy külön rekesz, a felvágottaknak is, azokat ott tartjuk. A polcokon vaj, vajkrém, sajt, joghurt, tejföl, ketchup, mustár, ilyesmik, az ajtóban pedig a tej, üdítők. Ilyen ételtartó dobozok ritkán vannak bent, akkor is maximum egy napig, mert másnap megesszük, tehát azok nem foglalnak helyet.
2023. szept. 12. 06:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, cca. 80 l-es a hűtőm, gyakran kevés, legközelebb nagyobbat veszek. Mellé van egy fagyasztószekrény, az elég bőven.
2023. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért vettem külön hűtőt és fagyasztót is picit nagyobbat és így elérünk.
2023. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell annyit zabálni
2023. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!