Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezik még a TUC keksz? Ha...

Simon Petrikov kérdése:

Létezik még a TUC keksz? Ha igen, milyen ízekben? Paprikásban létwzik még?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Létezik. 3-4 félét szoktam látni. Én a naturt szeretem.
2023. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de paprikásat rég nem láttam. Sima sós, sajtos, bacon-ös, esetleg hagymás-tejfölös szokott lenni. Legalábbis boltban én csak ezeket szoktam láttni, rendelni webshopból lehet, hogy lehet.
2023. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Többfélét szoktam látni de paprikásat nem
2023. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a paprikás szerintem már megszűnt, én se látom egy ideje, most rákerestem direkt és a google találatai között vannak különféle weboldalak ahonnan lehet(ne) rendelni, de ezek az oldalak is ezer éve megszűntek, vagy leállították a házhozszállítást.
2023. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Penny-ben
2023. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Más részlegen ugyan, de abban a gyárban dolgozom, ahol itthon készül, és igen, javában gyártják, de már vagy 1 éve csak ez a 4 íz van belőle: sós, sajtos, baconös, hagymás-tejfölös. A nagyból ennyi, illetve a zacskós TUC Mini-ből van még sajtos-jalapenos is.

A nagyból kb. 1-másfél éve készült utoljára paprikás és paradicsomos, a többi meg mégrégebben kifutott (feketeborsos, sültcsirkés, BBQ-s, mákos)


/húh, mikor anno napokig a paradicsomost gyártották, az egész gyárban érezni lehetett azt a jellegzetes orrfacsaró fűszerszagot! :D /

2023. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Írországban lengyel boltban vettem paprikásat pár hete.🙈

Szóval gyártani gyártják tuti.

2023. okt. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk /Csehország/ lehet kapni, pont tegnap vettem, szóval biztosan gyártják.
2023. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!