Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A krumplis tészta másnak is...

A krumplis tészta másnak is hamar megromlik? Nem értem, miért...

Figyelt kérdés

Nagyon max 2 nap, pedig azonnal hűtőbe teszem miután kihűlt. Másnap még ehető. Bár ha reggel főzöm, simán előfordul, hogy következő nap estére már fura szaga van. Harmadnap már nem ehető semmiképp. És egyszerűen nem értem miért...

Hűtőben van végig. Semmi más étel nem szokott így megromlani csak ez


2023. okt. 18. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Urjezus!!! Se a teszta, se a fott krumpli nem tarthato sokaig. Ez az etelmergezes evente tobbszor hungarikum.
2023. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
és gondoljatok bele hogy még mindig úgy él sok ember fejében hogy a főtt étel a hűtőben egy hétig jó... meg le van a fiatal finnyásozva hogyha harmadnap már nem akaródzana a maradékot enni
2023. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hètig nem.

De 2 napig jó, nekem annyi idő alatt nem szokott megromlani.

2023. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap után már nem túl jó az íze nekünk sem, hűtős, de semmiképp sem savanyú, vagy romlott. Biztos jó hőfokon hűt a hűtöd?
2023. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
5 fokosnak kéne lennie a hűtőnek, sokaknak van a duplája is benne
2023. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 fokos, és semmi más nem romlik meg benne, főleg nem ilyen hamar
2023. okt. 18. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
A 2-vel rohadtul nem értek egyet ugyanis egy húsleves, vagy töltött káposzta, és sok más étel is akár 3 naposan jó. /Akkor érik össze/ Ez a krumplis tésztára nem érvényes, de nehogy már ezért valaki finnyáskodjon.
2023. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

5 napos akármit megeszek...Lehet a gyomor már hozzá szokott!

Finnyásság kérdése...Aki ráér minden nap este 6 után főzőcskézni frisset egészségére!

2023. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egészen furcsa.

Semmilyen étel nem romlik meg a hűtőmben két nap alatt. Mondjuk az enyémben 3 fok van.


Mondd, hogy csinálod a krumplis tésztát? Mi a pontos recept? Milyen edényben rakod be a hűtőbe? Milyen más ételek vannak még a hűtődben?


Mit jelent számodra a "megromlott" kifejezés? Számodra rossz ízű, vagy valóban romlott, savanykás szagú/ízű? Ezt azért kérdezem, mert egy kolléganőm alapból azt mondta minden kajára, hogy romlott, ha szimplán csak nem ízlett neki, mert már 2 napos volt.

2023. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz én nem abban rakom el amiben főztem de nem is műanyagban hanem üveg tárolóedènyben. Sokat számít ez is.
2023. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!