Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Akik szeretik az étcsokit!...

Akik szeretik az étcsokit! Hány százalékos a tökéletes?

Figyelt kérdés
Bár 50%-tól tekinthető annak, de én ha étet eszem, minimum 70%-tól igazi, a felső határ nálam a 85%, afölött már nem finom. Magam részéről a 75% mellett döntenék, de kíváncsi vagyok, a többség melyikre szavaz.

2023. okt. 28. 14:44
A kérdező szavazást indított:
50%
60%
65%
70%
75%
80%
85%
90%
95%
100%
22 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%
Számomra a lidl-ben kapható 74%-os étcsokoládé a legfinomabb. Még nem találtam ennél finomabbat, pedig kóstoltam jó párat ami itthon kapható.
2023. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 70%-os a legideálisabb keserűségre viszont ami még nagyon fontos az a cukortartalma. Ehhez a százalékhoz minél alacsonyabb cukortartalom párosul annál finomabb az összhatás. Hátul a tápanyagtáblázatnál lehet megnézni, hogy a szénhidrát tartalomnak mennyi a konkrét cukortartalma. A múltkor például vettem egy ötvenszázalékos Tibi csokit mert nem akartam olyan keserűt enni de azért mégis étcsokit akartam. Sajnos olyan szinten túlcukrozza a Tibi a csokiját hogy ehetetlen, kidobtam.
2023. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!