Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 0,1%-os tehéntejből van az...

0,1%-os tehéntejből van az üzletekben laktózmentes? Amennyiben igen, melyik üzletben?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 09:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem eszem kenyeret.
2023. nov. 3. 15:40
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező a táplálkozás rovatban is mindenkinek beszól, mert annyi esze nincs, hogy vegyen be ivás előtt egy laktázenzimet, helyette okoskodik a semmin :D
2023. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12. Még a kérdést sem értetted meg és ez nem beszólás, hanem tény. Ezzel szemben te beszóltál.
2023. nov. 3. 15:53
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi értjük ezt, de miben segít neked a 0,1-es laktózmentes tej? Miért sokkal jobb a 1,5-esnél? Olyan sokat fogyni nem fogsz tőle, ha lecseréled. Vagy a tejzsírt sem tudod emészteni? Ezért nem értjük az igényt. A legtöbb üzletben sima 0,1es sem akad.
2023. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A Sparban mindig van. Nem vagyok túlsúlyos. Nem bírom a sok zsírt semmilyen szempontból. Ennyi. A növényi olajokból is csak 1-2 fér bele.

És nyilván van erre a minimális zsírtartalomra igény, mivel ha nem lenne, nem gyártanának ilyet.

2023. nov. 3. 18:18
 16/20 A kérdező kommentje:
#9. Te bunkózol mindenhol a nem létező tudásodra büszke lévén, ami nonszensz. Most már azt is tudod, amit a másik kérdésnél kifejtettünk, tudom, hogy legközelebb már azt is úgy fogod felhasználni, hogy másoknak verd magad, hogy te azt is tudod, más pedig nem. Igencsak nehezen fogtad fel a tényállást. 👎
2023. nov. 3. 18:22
 17/20 A kérdező kommentje:
#14. Sok sportoló is ezt a fajtát issza - csak, hogy tudd. És rengeteg étrend előírja az alacsony zsírtartalmat.
2023. nov. 3. 18:25
 18/20 A kérdező kommentje:
#14. Epe-, hasnyálmirigy-gyulladás, bél- vagy májbetegség miatt követ vki zsírszegény étrendet. Nem viccből.
2023. nov. 3. 18:38
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Sajnálom, hogy ilyen nehéz neked, nem akartam érzéketlennek tűnni, nekem csak olyan szervi beteg ismerőseim vannak, akik egyáltalán nem ihatnak tejet, vagy glutént sem ehetnek abszolút.


Én pl: egyáltalán nem, IBS beteg vagyok, még a glutentartalmú ételekből is csak nagyon keveset, ha nem akarok 5x hasmenéssel rohanni egy nap a wc-re. Mogyorót, élesztőt, zabot sem ehetek.


Szerencsére mindenféle hús, rizs, burgonya, egyéb zöldség-gyűmölcs okés. :) Nekem pont hogy a szenhidrátra kell figyeljek, mert máshogy nagyon meghíznék.


Nagyon nem egyszerű ilyen nyavalyákkal együttélni, át tudom érezni. :/

2023. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19. Köszönöm az együttérzést.
2023. nov. 4. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!