Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy átlagos étkű nőnek,...

Egy átlagos étkű nőnek, mennyi megy el egy hónapban kajára?

Figyelt kérdés

Nem veszek luxus dolgokat, de azért megnézem a minőséget, hogy normálisat egyek. Aztán simán elköltök egy vásárlás alatt 15 ezret és alig vettem valamit. Ki sem tart egy hétig.


Én költekezek túl sokat, vagy tényleg ilyen brutálisak az árak?


nov. 27. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Tenyleg magasak.
nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Az "átlagos étkü" igen tág fogalom, pontosabban ilyen nincs. Van, aki szerint sokat eszem, mások szerint gyerekadagot, szerintem meg normálisan.


Meg az sem mindegy, milyen gyakran tartasz EGY vásárlást, én max hetente egyszer megyek bevásárolni. Havonta 60-70 ezer között költök ételre, mert ennyi van. Ennek ellenére jó minöséget veszek, és kevesebb mennyiséget

nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
50 kilós nő vagyok, kb. gyerekadagot eszek. 45 ezer a kajám egy hónapra, de ebbe nincsen ilyen olyan nyalánkság és van, hogy napi 1x eszek, mert olyan a munkám, hogy nincs időm se.
nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Kb 75 ezer nalam a honapra.

Az segit levinni hogy ritkabban jarok boltba. Havonta jon egy bevasarlas a tescobol a szaraz cuccokkal meg aktualis zoldseg gyumolcs hus tej.

Es meg max ketszer megyek boltba a honapban tejtermekert es zoldseg gyumolcsert.

nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is kb. 60-70. De visszagondolva 3 évvel ezelőttre simán kihoztam 30-40ből.
nov. 27. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 az az inflacio

En 2021 tavasszal koltoztem kulon szuloktol es akkor kb 60 ezer volt a budget tablaba bevasarlasra elkulonitve. Mostmar 85 (amibol kb 75 fogy el)

nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ. Jól néz ki? Ha igen, akkor általában más fizeti a kajáját.
nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendkívül keveset eszem, de úgy is nagyon sokba kerül. Pedig nasi, kávé, luxus ételek-italok, junk food, semmi ilyesmi nincs benne. De pl ananász igen.

50 kg alatti a testsúly.

ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam max. 40 ezer - több ugyanis nincs. De ebböl meg tudok venni mindent magamnak, pontosabban csak alapanyagokat veszek és magam fözök, így jóval olcsóbban meg tudom oldani
ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9. Mi is mindent magunknak főzünk. (#8. vagyok.) Sajnos nagyon érzékeny az emésztőrendszerem és nem bírom az adalékanyagokat, stb-ket. Bár nem is akarok olyat enni. :)
ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!