Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csirke meddig áll el biztonság...

Csirke meddig áll el biztonságosan táskában, amíg nincs hűtőbe rakva?

Figyelt kérdés

Vásárlás után be kellett még ugranunk 1-2 üzletbe a plázában, kb egy órát voltunk még bent.

Most fagyasztottam ki egész csirkecombot, a belsejében bent maradt a véres rész belsőségekkel, és az olvasztás után ez a része nagyon kellemetlen szagú. Ez normális, vagy felejtős így?



nov. 28. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kidodnám elásnám .
nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ilyenek után én sem szívesen bízom kajában.. pedig vettem belőle 4-et, levágtam azt részt, megmostam, így nem annyira érezni, de nem hiszem meg merem csinálni.

Ciki nem ciki, én így még nem vettem combot, hogy ezt a részt rajta hagyták. Ugyanakkor bontottam már szét egész csirkét, szerintem akkor ilyen szagot nem éreztem..

nov. 28. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Csirkecombon nem szokott belsőség lenni.Valószínű jó még csak pár órát volt a táskádban szobahőmérsékleten.
nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Comba nincs belsőség...
nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most ne mondjátok már, hiszen csirkecombot vettem! :D és a belső felén rajta volt a csont, véres volt és voltak benne apró barna szerv részek. Csak tudom milyen a csirkebelsőség, számtalanszor szedtem szét csirkét.

Mindeddig én sem találkoztam ilyennel, mikor édesanyám kérdeztem azt mondta, egyszer járt így egy hentesnél, azóta ott nem vesz. Úgy lehet ilyen, hogy hátban vágják csak el, és nem szedik le azt a részét.

nov. 29. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
4. Vagyok! Még sosem láttam hasonlót! lehet abba a tárolóba voltak a combok amibe előzőleg a belsőséget tárolták. Velem olyan volt hogy a szív meg máj egybe volt...De mondtam is a hentesnek nekem nem kell akkor...Mert nekem csak máj kelet! Csak a szívet lehet nem vitték és így oldotta meg hogy azzal eladja...
nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!