Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb cukorment...

Melyik a legfinomabb cukormentes szaloncukor, melyiknek a legjobb az ár/minőség aránya, melyik az, amelynek nincs vagy kevésbé van hashajtó hatása?

Figyelt kérdés

nov. 29. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A Stühmer cukormentes szaloncukrai szerintem nagyon finomak, maltittal vannak édesítve. Nekem a mogyorókrémes ízlik nagyon.
nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
olyan nagyon nincsen cukor potlok sajnos meghajtanak.
nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az idei évben újra meghirdetett, hozzáadott cukrot nem tartalmazó szaloncukrokat versenyeztető Év Cukormentes Szaloncukra kategória első helyezettje a maklári Stühmer édesítőszeres pisztácia szaloncukra lett, a második helyen pedig az édesítőszeres éttrüffel-szaloncukruk végzett, a harmadik helyezett a veresegyházi Sulyán Cukrászda aszaltgyümölcsös édesítőszeres szaloncukra lett."



Egyenfuggo hogy kit mi hajt meg. Aki hozza van szokva az edesitoszerekhez azt egyik se. Sokaknak az eritrit okoz gondot leginkabb

nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a három tényező közül általában egy teljesül, és kettő nem.


Pl egy hete vettem egy dobos Sthümmer csokikrémes szaloncukrot, de már alig van belőle. Ízre nagyon bejön.


Legelső nap amikor megettem belőle hűrmat, úgy csikart a hasam, hogy a következő nap már csak Degazinnal mertem enni belőle. Igaz, akkor mem okozott hasgörcsöt.


Az ára is jó drága, de erről az jut eszembe, amit egy ruhaszabó mesternél láttam kiírva egy táblán.


Így szólt:

Három féle munkát vállalunk.


-jó,

-gyors,

-olcsó,



A jó, gyors munka, nem olcsó!

Az olcsó gyors munka, nem jó!


Átfordítva a szaloncukorra is hadonlóan értelmezhető. 😃

nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Miért akar valami az lenni ami nem az?

Cukormentes szaloncukor, Vegán hamburger, Ingyen hitel

dec. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Stühmer cukormentes szaloncukrokra szavazok, második helyen a Sommer cukrászda mentes szaloncukor van (a többi is nagyon fonom), harmadik helyen volt egy múlt évben, de nem tudom már a márkát. Talán a FitBite volt az. (Zuglóban a szaloncukorboltban vettük)
dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!