Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az étcsoki tényleg keserű?

Az étcsoki tényleg keserű?

Figyelt kérdés
Mindenki keserűnek mondja, de szerintem savanyú. Vagy nem vagyok vele tisztában, hogy mi az a keserű. Szóval pl. gyógyszer vagy grapefruit kesetű, a nyelvem leghátulján érzem. Az étcsokit nem olyannak érzem, csak savanyúnak. Egyedül vagyok ezzel?

nov. 29. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az étcsoki keseru. A grapefruit husa savnykás a hártyája keserü. Ha citrommagra ráharapsz az is keserű
nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Van rossz minőségű étcsoki, ami savanyú, vagy refluxos vagy és ezért érzed savanyúnak
nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A nagyon magas csokitartalmú étcsoki keserű igazán. Meg minél idősebb vagy annál inkább ízlik és fel sem tűnik a keserű íz.
nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég sokfélét kóstoltam, inkább minőségit, refluxos nem vagyok. Hiába leszek idősebb, szerintem az állaga miatt sem szeretem. Nem elég krémes, inkább törik és ropog. Bevonóként vagy mousseként, bárhogy higítva szeretem, csak magában nem.
nov. 29. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a cukrom miatt vásárolok 80% feletti csokit. Jobb, mint a diabetikus. Soha nem éreztem savanyúnak még az olcsót sem.
nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg van benne valami savanykás. Szerintem van benne valami sav.
nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért javarészt keserű némi édes ízzel.
nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!