Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van valami kereső, ami alapján...

Van valami kereső, ami alapján ki lehet deríteni, hogy az adott saját márkás terméket ki gyártja?

Figyelt kérdés

Pár termék esetében rajta szokott lenni, hogy gyártja XY Kft, de sok esetben csak a forgalmazót jelölik.

Meg ugye sajt, meg hűtött áru esetén az EK szám alapján ki lehet deríteni, de egyes termékeken még ez sincs.

pl: [link]


Engem inkább a szárazáru érdekelnének..



dec. 6. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát kötelezhetnék őket hogy rajta legyen a gyártó.
dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a gyártónak is érdeke. Ki venné meg pl. a Mogyis mogyorót dupla annyi pénzért, ha pl a SPAR sajátmárkásra is rá lenne írva, hogy a Mogyi gyártja.


Azt hittem van valami kereső erre, pl. vonalkód alapján.

dec. 6. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Attól, hogy 2 terméket ugyanazba cég gyárt, attól a két termék még nem lesz egy és ugyanaz. Az 1-es meg a 8-as BMW-t is a BMW gyártja, szerinted ugyanaz a kettő? Ez ilyen gyökkettő szintű proli gondolkodásmód.
dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizonyos esetek amikor rá van írva, de nem mindig.
dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
95%
3, Hát pont ez a lényeg. Nem érdekük. Ők sem hülyék, és nem utálják a pénzt. Ameddig van hülye aki megveszi a Mogyit kétszer annyiért mikor a saját márkás is ugyanaz nem fogják ezt reklámozni.
dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es: pont az a proli gondolkozásmód, hogy "jajjj a Chio chips a legjobb, a többi meg egy kalap szar, én mást nem veszek" (Chio chips helyére tetszőlegesen más beírható).

Nagyon kevés olyan esetet tudok mondani, ahol a saját márkás étel rosszabb lenne, mint a "márkás"


A többieknek köszi :)

dec. 7. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

"pont az a proli gondolkozásmód, hogy "jajjj a Chio chips a legjobb, a többi meg egy kalap szar, én mást nem veszek"

Csak hogy ilyet senki sem állított.

dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!