Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a legolcsóbb hús?

Mi a legolcsóbb hús?

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok nem tudom melyik jönne ki jobban. Nem farhát kell hanem amin rendesen van hús

Csirkemell, sertés darált hús, csirke also felso comb(nem szamoltam meg ki hogy 1kiloba mennyi a csont), sertes lapocka?



dec. 12. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Zúza

Sertescomb eleg olcso es eleg alacsony a zsirtartalma is

dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Most lesz akciós a csirkemell az Aldiban, egyébként is az a legolcsóbb. Ugyanannyi ("fitness") sertéskaraj 2x annyiba kerül.
dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig a csirke a legolcsóbb ezek közül, és testépítéshez a legjobb alacsony zsírtartalma miatt. A sertés darálthúsnak például elég magas a zsírtartalma. De vehetsz filézett csirkecombot is. Az se drágább mint a sertés.
dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hely és bolt függő. Nézz körbe felétek milyen árban vannak, figyeld az akciókat.


Tescoba pl nem ajánlom. Ott a felvágottak is 1-2nap alatt lejárnak. Ne akard tudni mi van a húspult mögött.

dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Tescot én sem ajánlom, 2 napig f.stunk a húspultban vásárolt frissnek tűnő tarjától.

Sütőben sült sértés fasírtból annyi zsír kisül, hogy szerintem simán jó edzéshez is.

dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Spar-ban a sertés lapocka szokott jó árban lenni. Többnyire minden második héten akciós, ugyanez van a sertéscombbal is.
dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Csirkemell filé.De szerintem a csirkecomb, csirkenyak , csirkeszárny is jó árban szokott lenni. A disznó darált hús ha akciós a disznócomb akkor jó
dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Csak megjegyzem, hogy általában a darált disznóhús (és pl. a lapocka) zsírtartalma kb. 30%, ami sokkal több, mint ami a csirkemellben van.
dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akciós csirkemell amiben sok a fehérje, alacsony a zsírtartalma a legolcsóbb.De egyébként is sokan akik edzőterembe járnak ezt fogyasztják.
dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!