Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tetszik a menü?

Tetszik a menü?

Figyelt kérdés

Leirnám a menüt;


24én azaz/szentestén/: Halászlé, rántott hal, párolt rizs, , töltött káposzta, diós mákos süti.


25 én/karácsony első napján/: húsleves, rántott csirkemell sajttal sonkával töltve, fasírt, francia saláta, kaszinó tojás, mirinda szelet , uditök: Cola,narancs, sprite.

26-án/karácsony másnapja:/ ott lesz a sok étel 25-ről.


31-én és január elsején/szilveszterkor, újévre / sült tartja, sült oldalas, majonézes krumpli, sajtos pogácsa, virslis tekercs!


dec. 21. 20:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
74%
adj nekem is plz
dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kitana. ***** válasza:
61%

Nekem nem, de nem nekem főzöl. Utálom a halászlét, meg a halakat 1-2 kivétellel. Rizs sem a kedvencem, a töltött káposzta nem rossz, de magamtól sosem ennék. A húslevest utálom, a rántott hús is ilyen elmegy, ha nincs más kaja, a fasírtot se szeretem, a francia salátát utálom, a kaszinó tojás szuper, azt enném, a mirinda szeleteket nem tudom hova tenni, egyszer kóstoltam, de nekem fura. Üdítők jöhetnek.

A szilveszteri menübe nem tudok belekötni, az jó :D

dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Isteni, főleg ha ezt így elém tennék.

Én is sokat főzök majd, bár csak 24-én, nagy adagokat. De nem szeretek fözni.

A Mirinda szelet nagyon finom, meg az összes kaja, amit főzöl, szerintem jó választás mind.

De hogy bírod ezt mind megcsinálni?

dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésre válaszolva, de értelmetlen lepontozást kockáztatva nem, nem tetszik, mivel nem eszem húst.

Ettől eltekintve jó kaják, de ez rengeteg étel, ilyen sokan lesztek? Kellemes ünnepeket és jó étvágyat mindenhez.

dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fura halaszle utan hal
dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

a hallal elúszik a szerencse.

legyen horgászlé, így kifogod a szerencsét

dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szakmai szempontból nem tetszik a rántott halhoz kínált rizsköret, nem szeretem a száraz főételeket száraz körettel.
dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
#11 A gyakorin tipikusan azok az emberek "nagyzolnak" kajával, akik örülnek ha 1 héten egyszer főtt ételt ehetnek...
dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ez egy tipikus "ünnepi" menüsor, semmi extra, én nagyon unnám, és mivel anno évről évre ezt ettük, eszem ágában nincs ezt készíteni, mióta végre magamra főzök és nem a "családdal" karácsonyozok.


Nem nagyzolok, de ha pl főzeléket kívánok, akkor azt fogok enni, és nem feszengek azon, hogy jaj de épp karácsony van.

dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!