Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Deli csoki kapható még Szlovák...

Deli csoki kapható még Szlovákiában?

Figyelt kérdés

És ha igen, milyen ízekben.

Kiskoromban Apukám mindig hozott nekem, de ennek már több mint húsz éve. Most eszembe jutott, vajon milyen lehet. Szívesen vennék nosztalgiából.



dec. 22. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapható. Olyan 3 szín van. Pisztáciás biztosan van, a többit nem tudom. Kb. 59 eurócent az ára.
dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jo tudni. En Csehszlovakiaban vettem meg 37 evvel ezelott. Egyik ismert nyugati csoki sem kozelitette meg. Csak remelem, nem valtozott, ellentetben sok magyar kedvenccel.
dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó! Imádom a pisztáciát. Arra nem emlékszem, talán mogyorós volt, amit én kaptam régen.
dec. 22. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van mogyorós is. Többféle van, nem szoktam venni, de láttam mindent boltban.
dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pisztáciás, mogyorós, csokis, puncsos van amiről én tudok
dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, kapható még. Nekem is apukám hozta. Imádtam a pisztáciást és a mogyorósat. :) Ez a két íz volt a kedvencem. Többféle is volt.


[link]


Most itthon kapható a Balaton Expressz csoki. Tiszta olyan mint a Deli csoki, csak kétféle ízben létezik. Pisztáciás és csokis.


[link]

dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: erről a Balatonról nem is tudtam. Keresni fogom a boltban.
dec. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!