Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kibírta a lazaz ezt az időt?

Kibírta a lazaz ezt az időt?

Figyelt kérdés
Este tettem be a hutobe a frissen felszeletelt lazacot de a lanyom ugy zarta be a hutot h resnyire nyitva maradt az ajto, most reggel vettem eszre. Gyorsan attettem a fagyoba a lazacot…. Szerintetek lehetett baja ennyi ido alatt?
dec. 24. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de le nem fagyasztanám újra, ha már ennyit volt hűtőben, készítsd el és egyétek meg.
dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fagyasztom ujra csak picit athutom amig a huto ujra hideg nem lesz. Amugy a szine szep rozsaszin es nem erzek rajta semmilyen szagot.
dec. 24. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha a hűtő működött nem lett szobahőmérsékletű, csak kicsit melegebb mint kéne, mondjuk 4 fok helyett 10 - hacsak nem egy fűtőtest mellett van a hűtő, ami zárt állapotban sem szerencsés. Egy kicsit megjáratta a kompresszort, csökkent az élettartama, másfél hónappal hamarabb fog tönkremenni, de katasztrófa nem történt.
dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lehet, attól hogy nyitva volt a hűtő ajtó resznxire.

Max többször kapcsolt be.

dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!