Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ginseng Royal Jelly kérdés: ...

Ginseng Royal Jelly kérdés: A Sun Moon Big Star és a Dr. Chen dobozai nagyon hasonlóak, de van árkülönbség (előbbi olcsóbb). 10 darab 10 ml-es ampulla szívószállal. Tartalmukban, minőségükben van nem elhanyagolható különbség?

Figyelt kérdés

jan. 2. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nincs különbség. Mindkettő pont a kuruzslóknak pénzbevétel. Egyik se fog segíteni fogyni, ha nem élsz egészségesen és nem mozogsz eleget.
jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A válaszod kilép a kérdésem kontextusából egy nagyobb kontextusba, miszerint mindegy a tartalmuk és minőségük, mert abban egyformák, hogy fogyasztani értelmetlen mindkettőt.

Ez arra inspirált, hogy elolvassam az angol Wikipedia cikket róla, amiben azt találtam, hogy tudományosan nem vizsgálták és nincs bizonyíték arra, hogy jó lenne. Erősítő (pl. lábadozóknak), izomlazító, ezeket írják. És hogy nagyon nagy mennyiségben túl lehet adagolni illetve bizonyos gyógyszerekkel együtt lehet negatív hatása. De alapvetően ártalmatlan, bár akár nehézfémekkel szennyezett és felesleges töltelékanyagokkal higított termékek is előfordultak.

Nekem a kávéhoz hasonló élénkítő, erőt adó hatása volt, évente 1-2 doboznyit szopogattam csak el hetek alatt.

Azért köszi a figyelmeztetést.

jan. 2. 22:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Vettem mindkettőt, íme az összehasonlítás eredménye:


Dr. Chen sűrűbb, ízre jobb

400 mg ginzeng kivonat (6,6 mg ginsenoside)


Big Star hígabb

200 mg ginzeng kivonat (2.9 mg ginsenoside)

jan. 6. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és vigyázat, a Dr. Chen többfélét árul, és a többiben 200 mg csak a kivonat. A fenti lapos doboz, 2050 Ft (van ahol 1750, de az ritka).
jan. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!