Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen gyakran vesztek,...

Milyen gyakran vesztek, illetve esztek kenyeret?

Figyelt kérdés
Nekem egy kicsit unalmas étel.
jan. 4. 08:56
A kérdező szavazást indított:
A kenyér nálam mindennapi étel. Rendszeresen vásárolom, és fogyasztom.
Időnként.
Ritkán.
Soha.
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magában nekem is unalmas étel, de nem magában eszem.
jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
havi 1x kb.
jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nincs az amit szeretek az Aldiban, azóta nem veszünk. Bagettet szoktam venni heti 3x kb. Előtte minden nap ettünk kenyeret.
jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én életem végéig vígan ellennék csak kenyér alapú kajákon. Szeretek mindenféle kenyeret sütni, meg persze foccaciat, naant, tortillát, arepát vagy édesen kalácstésztából, vagy épp bagettet, zsemlét, kiflit, perecet.. Mindenféle lisztből, mindenféle elkészítési módon. Annyi fajtája van a kenyérnek, hogy nem tudom megunni.
jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Minden nap eszek és nem unalmas, mert nem magában eszem. Ma reggel pl. kolbászos rántottához ettem, ebédhez most nem kell, este valószínűleg melegszendvics lesz a vacsi.
jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen gyakran ettem, most már nagyon ritkán. Van hogy hónapokig egyáltalán nem is eszek kenyeret, meg semmilyen pékárut. Az olyan ételeket is, amik mellé más kenyeret eszik, én kenyér nélkül eszem.

Az okát konkrétan nem tudom, pár éve fogyókúra miatt próbáltam hanyagolni, most már nem fogyókúrázom de enni azóta sem eszek péktermékeket.

jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak sutom, mindig masmilyen. Neha magokkal neha siman. Mindig kovaszos, mindig nagyreszt teljes kiorlesu.

Tonhalkrem tojaskrem sajtkrem sonkasajt babkrém bundaskenyer szalami kolbasz vajasmezes

Annyi fele kenyer van. Nem unalmas az. Persze ha csak vajas szalamisatneszik valaki akkor az tenyleg uncsi

jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi étel nálunk, millió módon variálható.
jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párommal együtt én is szinte napi szinten eszek kenyeret különböző formában. Munkahelyi reggeli általában egy teljes kiőrlésű vagy durum toast-os szendvics és egy másik szendvics például zsömléből vagy kifliből. Alapvetően rostdús étrendem van többnyire barna átállással, de konkrétan csak a fehér kenyeret zártam ki. Emellett pedig bizonyos egytálételek mellé vagy itthoni étkezéshez - például melegszendvicsként és bundásként - rozscipót eszek. Toast-ból havonta 4 csomag kell, rozscipóból havonta 2 vagy 3 csomag kell.


35/F

jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!