Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hűtőben tartott vákuumcsomagol...

Hűtőben tartott vákuumcsomagolásos füstölt (lidl-s) szalámi fogyasztható egy hét után?

Figyelt kérdés
Azt írja bontatlanul hó végéig bírja,én megbontottam,megettem a felét és most megint ennek belőle,a színe a szaga és az állaga teljesen jó,mivel füstölt a termék nem is értem miért kell 48 órán belül elfogyasztani...

jan. 5. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Füstölt csomagolt szalonnán is láttam már olyan,hogy felbontás után napon belül fogyassza el.De jó volt az még a következő héten is.Nem lett tőle bajom...Túlbiztosítás..
jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű jó még de illatán,ízén kiderül.
jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább esztétikai gondok szoktak lenni vele, de nem két nap alatt. Ha valamiért nem érzed fullosnak, ami elsősorban "hűtőszag", tehát amivé válik hideg, száraz levegőn kb bármi, akkor kicsit gyorspiríts rá, iszonyú jól áll neki.
jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakj a szomszéd ajtaja elé egy falás szanámit, és várd ki a végét
jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!