Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol és milyen rozskenyeret...

Hol és milyen rozskenyeret érdemes venni, amiknek nincs olyan "mű" tartósítószer íze, hanem aránylag finom is?

Figyelt kérdés
Először is, Coop, Tesco, Aldi? Hol keressem? Illetve inkább előrecsomagoltat keressek vagy helyben sütöttet? Van esetleg konkrét típus, amit tudnátok ajánlani?

jan. 8. 18:34
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
36%
Mindegy, hol keresed. Ugyanazt a lisztből, kis ízjavítóból, sikérből, antioxidánsból, tejporból, celluláz-enzimből, a savanyúságot szabályozó kálium-acetátból és citromsavból, emulgeálószerből és kalcium-szulfátból álló vackot kapod.
jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészről Lidilóban kovászos cipó, JóKenyér, és VitaJó. Másrészről Aldiban burgonyás-rozsos cipó. Harmadrészről Lipóti cipó.
jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszavonom a Lidiló cipóját, 2 nappal ezelőtt félig nyers cipót árult és nagyon durva gyomorrontást kaptam tőle. >.<
jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pevor válasza:
Szerintem inkább süss, ha van kis isőd! Az valóban igazi tartósítószer, adalékmentes rozskenyér lesz és isteni!
febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lázár Gergely válasza:
Van a Kanizsai rozsvekni, az finom. Lengyel, litván és német rozskenyereket szereztem be külföldről. Egy évig éltem Lengyelországban, rozskenyeret ettem csak. A litván és a lengyel rozskenyér olyan fekete volt, mint a szurok. Jártam Németországban is, na azt hívjuk KENYÉR-nek. Kaptam ismerősömtől Aachenben egy olyan rozskenyeret, amelynek 100 grammjában összesen 1,16 g cukor volt.
febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!