Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen adalékanyagtól lesz...

Milyen adalékanyagtól lesz bolti párizsi íze a házi-párizsinak?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam házilag párizsit késziteni de nem vagyok elègedett. Hol tojást, hol zselatint ír a recept, és adalékanyagokról persze sehol sincs szó, mert “nem egészséges”, de nekem a célom a bolti nosztalgiapárizsi otthoni rekreálása lenne. Ötletek?

jan. 13. 03:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*baromfipàtizsival próbálkoztam most, de a marha párizsi lenne a cél
jan. 13. 03:18
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Inkább zselatint vagy más zselésítő anyag.De leginkább az ízfokózók adják az ízét.
jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
nátrium-glutamát
jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Tessék,idemásolom egy Pick párizsi összetételét:


"Sertéshús (63%), Víz, Sertésszalonna, Sertésbőrke, Sertésín, Szójafehérje, Étkezési só, Keményítő, Stabilizátor (E450), Dextróz, Antioxidáns (E316), Aromák, Füstaroma, Ízfokozó (E621), Fűszerek, Színezék (E120), Tartósítószer (E250)"

jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Justinianus ***** válasza:
66%

"idemásolom egy Pick párizsi összetételét"

Te biztos egy meg nem értett zseni vagy...

jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszázezres kutter nélkül hogy éred el azt a pépességet, amit az üzemek? Egyébként a könnyen beszerezhető hozzávalók közül nátrium-glutamáttal és folyékony füsttel próbálkoznék a helyedben.
jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!